Не пропусти

18.09.2017р. в засіданні постійної комісії міської ради з законності зроблено перерву, депутати вимагають від виконкому підготувати якісніше документи

18.09.2017р. в засіданні  постійної комісії міської ради з питать депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю зроблено перерву, депутати вимагають від виконкому підготувати якісніше документи.

Засідання комісії продовжиться 19.09.2017р. о 14-30.

Депутати комісії обговорювали різні питання, але більш жвавим виявились кадрові питання.

Так, на розгляд депутатів комісії було винесені рішення:

  • збільшення штату працівників виконкому;
  • створення в структурі виконкому департаменту;
  • введення посади першого заступника міського голови.

screenshot_5screenshot_6

При розгляді питання, щодо збільшення штату виконкому, депутатів обурило що їм не були надана інформація та порівняльні таблиці, щодо розміру фонду заробітної плати при існуючому штатному розписі, та у випадку збільшення чисельності працівників. Фактично у випадку згоди на зазначене рішення, вони б голосували за зміну розміру фонду заробітної плати, але не знали за яку.

Щодо питання створення департаменту (який «опікувався» б ЦНАПом), то жваві суперечки стосувались, тлумачень законодавства. За версією виконкома, департамент має створюватись у структурі виконкому.

Представники депутатів зазначили, що департамент може створюватись лише, як департамент міської ради, а не виконкому.

Питання, створення штатної одиниці першого заступника міської ради, також викликало, тривале  обговорення.

Розробниками проекту рішення було зазначено, що ця посада вводиться для того, щоб у випадку відрядження міського голови «було  кому підписувати документи» та перерозподілу обов’язків та відповідальності.

Однак, було зазначено, що обов’язки міського голови у випадку відсутності міського голови виконує секретар міської ради.

Крім того, зарплата першого заступника буде збільшуватись з фонду заробітної плати, посади третього заступника міського голови, що тривалий час у місті не призначається.

Були навіть зауваження в абсурдності такої пропозиції, адже за ті самі кошти місто отримує лише двох виконавців волі вознесенців, замість трьох. На ті самі кошти місто мало б трьох замів, замість двох першого і просто зама.

На зауваження, що третій зам не призначається через економію коштів. Було прокоментовано, що фонд заробітної плати непризначеного третього зама виплачується у вигляді премії, іншим працівникам виконкому.

І велике питання хто, за ті самі кошти,  краще справиться з обсягом роботи: три зами, чи два.

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.