Не пропусти

До уваги громадських організацій Миколаївщини: зустріч із представниками Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України

image-1

5 жовтня за сприяння Миколаївської облдержадміністрації заплановано проведення зустрічі т.в.п.Директора Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України В.Скорикової з представниками громадських організацій області.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) є державним правоохоронним органом, на який покладається попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, віднесених до його підслідності, а також запобігання вчиненню нових.

Завданням НАБУ є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.

З переліком осіб, які підслідні НАБУ можна ознайомитися на офіційному веб-сайті https://nabu.gov.ua/pidslidnist.

Участь у зустрічі для представників громадських організацій буде здійснюватись за умов попередньої реєстрації. У зв’язку з чим просимо всіх зацікавлених осіб надати до 10:00 год 19 вересня на електронну пошту управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації politika@mk.gov.ua таку інформацію:

1. Назва ГО, яку представляє особа.

2. ПІБ особи.

3. Електронна пошта особи.

4. Контактний мобільний телефон особи.

Час та місце проведення зустрічі буде повідомлено додатково на вказану при попередній реєстрації електронну пошту. Перед зустріччю буде проводитись реєстрація учасників за списками, сформованими на підставі вищевказаної попередньої реєстрації, тому при собі учаснику необхідно мати документ, що засвідчує особу.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.