Не пропусти

ІАП «Вознесенськ онлайн» дарує смартфон та оплачує інтернет за найкращі статті про місто

Увага! Конкурс!

Інформаційно-аналітичний портал «Вознесенськ онлайн» оголошує конкурс публічних робіт на тему «Вознесенськ – місто контрастів».

Конкурс проводиться серед журналістів та активних громадян міста, які цікавляться розвитком міста та вирішенням проблемних питань у місті Вознесенську.

Мета конкурсу: знайти журналістів та активних громадян міста, які можуть оцінити проблемні ситуації в місті зі своєї точки зору та запропонувати власні шляхи вирішення цих проблем.

Умови конкурсу:

1.В конкурсі можуть приймати участь 2-і категорії учасників:

— журналісти ( студенти, які навчаються на журналістському відділенні)

-активні громадяни міста від 16 років, які цікавляться життям міста та мають свій погляд на позитивні та проблемні питання розвитку міста.

Тема конкурсу: «Вознесенськ – місто контрастів».

Вимоги конкурсу:

1.Конкурсна робота – інформаційне повідомлення, стаття, аналітичний матеріал з висвітленням позитивних та негативних змін в питаннях життєдіяльності міста Вознесенська.

Об’єм – не більше 2-х друкованих аркушів, шрифт Times New Roman, розмір 12.

До матеріалу можуть додаватися: інфографіка, таблиці, діаграми, які більш детально будуть розкривати зміст ( не більше 2-х аркушів).

Також необхідно надати 2-4 якісні фото, які підтверджують наведені факти в конкурсній роботі.

( Це реальна можливість здобути додаткові бали при оцінці конкурсної роботи).

2.Особливість конкурсної роботи полягає в тому, що матеріал необхідно подати в порівнянні позитивного досвіду з проблемами міста, які не вирішуються.

Наприклад:

  1. В місті працює критий овочевий ринок, але торгівля овочами відбувається у непристосованих місцях.
  2. В місті перевезення пасажирів відбувається переважно сучасними автобусами та маршрутками, але окремі маршрути здійснюють приватні перевізники старими, некомфортабельними маршрутками.
  3. Місто Вознесенськ – одне із 50-ти міст, які приймають участь в Європейському проекті, з іншого боку – громадські туалети міста знаходяться в жахливому стані.
  4. Місто Вознесенськ займає перше місце в Миколаївській області по впровадженню електронного документообігу і перше місце по найбільшим тарифам на водопостачання та водопостачання в Україні.
  5. Місто Вознесенськ має сучасне пологове відділення, яке відповідає європейським стандартам та займає перше місце по Миколаївській області по смертності громадян.

Вітаються інші та Ваші актуальні теми, корисні для вивчення громадою міста та міською владою.

Обов’язково:

запропонувати в конкурсній роботі шляхи вирішення проблем , як це бачить журналіст або активіст. Чи реально це чи ні для міської влади – це не так важливо. Важлива думка громадськості.

3.Критерії оцінювання конкурсних робіт:

1) актуальність;

2) дотримання вимог порівняння позитивного з проблемами;

3) є рекомендації та шляхи вирішення проблем;

4) є візуальні матеріали, додатки, які підтверджують зміст конкурсної роботи.

Кожен критерій оцінюється у 5 балів.

Термін подання конкурсних робіт: по 20 листопада  до 17.00 на електронну адресу:

Підведення підсумків: до 1 грудня 2017 року.

Нагороди переможцям, які займуть перші місця:

1 місце — смартфон (вартістю 1500 грн.), можливість працевлаштування в публічній газеті, можливість створення власних блогів, розміщення своїх матеріалів на сторінках «Вознесенськ онлайн» позачергово;

2 місце — оплата мобільного або домашнього інтернету  за 3 місяці (вартістю 450 грн.), можливість створення власних блогів, розміщення своїх матеріалів на сторінках «Вознесенськ онлайн» позачергово;

3 місце оплата мобільного або домашнього інтернету  на 1 місяць (вартістю 150 грн.),  можливість створення власних блогів, розміщення своїх матеріалів на сторінках «Вознесенськ онлайн» позачергово

Іншим учасникам конкурсу пропонується співпраця з «Вознесенськ онлайн» у вигляді розміщення інформаційних матеріалів, фото та відео за власним підписом автора.

Контактна інформація:

Конкурсні роботи надсилати на електронну пошту:

 

Примітка:

  1. Конкурсні роботи не рецензуються і не повертаються.
  2. Інформаційний портал «Вознесенськ онлайн» має право на оприлюднення конкурсних робіт на своєму сайті.
  3. Інформаційний супровід організації конкурсу, отримання конкурсних робіт, підведення підсумку конкурсу здійснює громадська організація «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії»
  4. Автори конкурсних робіт можуть використовувати не власні імена та прізвища для публікацій

screenshot_1screenshot_2dnt288_120119162425

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.