Не пропусти

«Атомна енергетика вимирає як вид»

aes

  http://atom.org.ua 

«Роль атомної енергетики у світі поступово зменшується через її неспроможність конкурувати із відновлюваними джерелами енергії та все більшою втратою довіри до галузі. Про це свідчать дані нової незалежної Доповіді про стан світової ядерної галузі» (World Nuclear Industry Status Report 2017) 

   А вітчизняні казнокради не хочуть відмовлятися від ядерної кормушки — там так просто шантажувати Україну і світ ядерною катастрофою на АЕС, якщо не дадуть міжнародний кредит, або не дозволять піднімати тариф.

   Тому, користуючись безвідповідальністю та продажністю влади, а також майже поголовним ідіотизмом населення (др.гр — відмова від участі у житті суспільства),  аесівці  продовжують термін роботи ВСІХ «ветхих» радянських ядерних реакторів до їх вибуху. Експериментують з підвищенням їх потужності понад проектну, Будують нові енергоблоки АЕС, збираються випускати малі ядерні реактори на території України, закупляють у кампанії-банкрута ядерне паливо і сунуть його у радянські реактори (дозволяючи експериментувати з паливом не на тренажерах, а на діючих реакторах на безводному продовольчому півдні України). Добивають річки України малими і великими ГЕС-ГАЕС та коптять небо ТЕС тому, що без маневрених потужностей ядерні мастодонти -мільйоники  вимруть, як мамонти.

   Якось довелося мені їхати по одній із автомобільних доріг Каліфорнії. Степ та степ кругом. Жодної машини або живої душі. Раптом мій супутник зупинив автомобіль.  Фред, чому ми зупинилися? «Ти що, не помітив червоне світло світлофора?»  Американцям не зрозуміло, як можна не виконувати вимоги Закону. А у нас на Україні ще у 1989 році було встановлено, що будівництво ЮУ ЕК порушує цілу низку Законів України та її міжнародних забовязань. І нічого. Побудували, запустили, і працюють, гроблячи природу і населення вже більше 30 років. 

   А зараз у шахрайський спосіб  обговорюють з населенням питання — порушувати чи не порушувати головний Закон річки (Водний Кодекс України), знищувати чи не знищувати історичні памятки та національні святині українського народу, руйнувати чи не руйнувати Національний природний парк… Маразм! Хіба кілька обдурених мешканців вимираючого села мають право відмінити Закон?!

   Без сумніву, ядерна енергетика вимре. Але ж  як багато шкоди вона ще наробить, якщо у «країні неляканих ідіотів» не зявиться громадянське суспільство.

   Надія є. Наразі на миколаївщіні зявилася нова політична сила — Союз інвалідів та участників АТО  і Національний корпус України. Вони зуміли зорганізувати спротив аесівцям у їх злочинних намірах.

  На Донбасі АТО. У нас — АЕС.  Бойові дії тривають.

Ті, хто читає ці строчки, не стійте збоку подій. Чорна хмара накриє і вас. Слідкуйте за повідомленнями про бої-акції та приймайте у них участь.

  Якщо і цього разу злочинці-казнокради отримають перемогу, то ми ризикуємо залишитися без Південного Бугу. І цілком можливо — без нашої малої Батьківщини.

— Господи – Боже! Де ж розум наш, люди,

Чом Вам байдуже, що після нас буде?

Чом катафалкам немає зупину,

Адже ми й діток кладемо в домовину!

Хай ми не гідні себе пожаліти,

Але ж за віщо страждатимуть діти?

Думаймо, люди, бо час не чекає:

Безповоротньо довкілля вмирає.

(П.М.Панянчук, м.Миколаїв)

 Сергій Колєсніков    16.09.17

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.