Не пропусти

Вітання міського голови Віталія Лукова з нагоди Дня рятівника

den-ryativnika

17 вересня — День рятівника

Шановні пожежні-рятувальники, працівники Служби порятунку!

Нелегкий, але високий ваш обов’язок – оберігати людське життя та національні багатства нашої держави від нищівної вогняної стихії та надзвичайних ситуацій.

День рятівника об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги, людей, які щодня ризикують власним життям заради порятунку інших. «Запобігти. Врятувати. Допомогти» – не порожні слова, а їхнє професійне кредо.

Лише у 2017 році на території нашого міста та району працівниками 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області було ліквідовано 187 пожеж, врятовано 14 людей, 112 житлових будинків та інших споруд; знищено 8 одиниць вибухонебезпечних предметів; успішно проведено деблокування 8 людей з автомобілів під час 5 дорожньо-транспортних пригод, визволено 52 людини зі снігових заметів та деблоковано 24 автомобілі.

Тож дякуємо рятувальникам за високі моральні якості, беззаперечний професіоналізм, відданість обраному життєвому шляху та обов’язку. Бажаємо вам витримки та мужності у сповнених напруги буднях, міцного здоров’я, щастя, добробуту, незламності духу, родинного благополуччя! Нехай тепло людської вдячності та поваги зігріває Ваші хоробрі серця!

Віталій Луков, міський голова,

Лариса Торжинська, секретар міської ради

http://voz.gov.ua/material/6309

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.