Не пропусти

Відзначили професійне свято День рятівника. Кращих нагороджено грамотами

Представники однієї з найблагородніших професій – відзначити своє професійне свято День рятівника. 15 вересня, у актовому залі відбулися урочистості, де поздоровили винуватців свята. Зібралися особовий склад 12 пожежно-рятувальної частини, ветерани служби. Поздоровити рятувальників завітали голова райдержадміністрації Наталія Баланюк та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Сметана. У своїх виступах присутні гості поздоровили працівників рятувальної частини з їх професійним святом: «Дякуємо за відвагу, професіоналізм, за те, що зберігаєте наш спокій, не жалкуючи свого життя йдете на боротьбу із стихією. Бажаємо здоров’я, благополуччя та успіхів», — поздоровила присутніх Наталія Баланюк.

imagedscn8710

Кращим працівникам цивільного захисту району, за повсякденну невтомну працю, безцінний досвід, відданість  справі та з нагоди Дня рятувальника, Наталія Баланюк вручила почесні грамоти.

Свій колектив зі святом привітав Володимир Гуцалов, начальник 12 ДПРЧС, який висловив слова подяки гостям та з великою повагою міськрайонної рятувальної служби відгукувався та поздоровив своїх колег та ветеранів служби, яким притаманні почуття відповідальності, честі та гідності.

dscn8709

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=39493

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.