Не пропусти

Університеті ІІІ-го віку знову відчиняє двері

15 вересня в Університеті ІІІ-го віку відбулося  урочисте відкриття нового навчального року – подія на яку слухачі університету  чекали з великим нетерпінням. З цієї нагоди студентів поважного віку привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Путій, начальник Управління соціального захисту населення Ірина Шишляннікова, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування м. Вознесенська» Людмила Коваленко, викладачі, тренери.

Зустрічі в  Університеті ІІІ-го віку для пенсіонерів нагода не лише продемонструвати сій творчий потенціал , а поспілкуватися з представниками влади, дізнатися від них більше про життєдіяльність міста.

Ось і цього разу заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Путій поінформував присутніх про запровадження у місті «Картки вознесенця», яка є не лише аналогом паперової медичної картки, а й своєрідним пільговим проїзним квитком, що з 20 вересня в тестовому режимі почне діяти на маршруті «Ринок -Лікарня»  –  «Лікарня-Ринок». Він розповів як скористатись карткою, де отримати, які її переваги для пенсіонерів за віком, а також запросив  усіх на Фестиваль класичної музики «Класична мелодія степу».

Святкову концертну програму, насичену сольними та колективними виступами, підготували хор ветеранів «Надія» та студенти університету.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6310

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.