Не пропусти

Мешканцям міста, які знаходяться на гемодіалізі буде надана грошова допомога

14 вересня 2017 року за головуванням заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  – Путія Ю.В. та Сметани Ю.О. відбулася нарада щодо підтримки хворих, які мають ниркову недостатність та проходять процедуру гемодіалізу, за участі хворого після трансплантації нирки. В нараді  взяли участь начальник  Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради — Шишляннікова І. А. , завідувач сектору з питань охорони здоров я УСЗН ВМР – Баланчук О.О., головний лікар КУ «МЦ ПМСД» — Дяченко Т.В., мешканці міста, які знаходяться на гемодіалізі.

Дяченко Т.В. доповіла, що в м. Вознесенську є 12  хворих на ниркову патологію, які знаходяться на гемодіалізі та 1 хворий після трансплантації нирки, які потребують постійного прийому медикаментів в амбулаторних умовах.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017р. №180 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набрала чинність з 01.07.2017р., не всі медикаменти, потрібні для лікування вказаних хворих, увійшли до Національного переліку основних лікарських засобів, що повністю або частково фінансуються з державного та міського бюджетів.

Сметана Ю.О. пообіцяв, що хворі не залишаться без підтримки влади, тому їх запросили до конструктивного діалогу.

Присутні обговорили різні варіанти допомоги.  В результаті детальних обговорень кожного варіанту, враховуючи думку кожного хворого, було прийняте рішення надати грошову допомогу   на придбання  життєво необхідних медикаментів.

Сектор з питань охорони здоров’я

http://voz.gov.ua/material/6308

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.