Не пропусти

Григорян вимагає від голови Вознесенської райради скликати позачергову сесію, щоб виділити гроші на лікарню

Ерік Григорян, який є помічником-консультантом депутата Верховної Ради України А.Вадатурського, письмово звернувся до голови Вознесенської районної ради Миколаївської області Івана Бурдіна з вимогою скликати позачергову сесію райради.

Причиною такого листа стали численні звернення як мешканців Вознесенського району, так і працівників Вознесенської центральної районної лікарні, які обурені рішенням райради, прийнятим 13 вересня. Нагадаємо, депутати Вознесенської районної ради, розглянувши звернення головного лікаря КУ «Вознесенська ЦРЛ» про виділення коштів на фінансування захищених витрат – оплати комунальних послуг з опалення та виплати заробітної плати, відмовили в цьому. Однак прийняли рішення виділити близько 300тисяч гривень на придбання обладнання для цієї лікарні. Як пояснює головний лікар установи Володимир Красьоха ці кошти не зможуть бути витрачені лікарнею за таким призначенням, поки не буде профінансовано в повному обсязі захищені видатки лікарні. І як наслідок гроші повернуться до районного бюджету.

Читайте также: «Как мог Вознесенский райсовет не дать районной больнице денег на зарплату медиков и отопление?! Это нонсенс!», — помощник нардепа Григорян прокомментировал сегодняшнюю сессию райсовета

Таке рішення райради викликало негативну реакцію в населення.

http://mayu-pravo.com/news/view/pomichnik-nardepa-vadaturskogo-erik-grigoryan-vimagae-vid-golovi-voznesenskoyi-rayiradi-sklikati-pozachergovu-sesiyu-schob-vidiliti-groshi-na-likarnyu-a15412/Тому Ерік Григорян, враховуючи необхідність прийняття депутатами рішення про фінансування лікарні, яка обслуговує мешканців як Вознесенська, так і  Вознесенського району, вимагати його прийняття на позачерговій сесії, оскільки лікарня повинна підготуватися до опалювального сезону та розпочати його вчасно.

Источник: http://mayu-pravo.com/news/view/pomichnik-nardepa-vadaturskogo-erik-grigoryan-vimagae-vid-golovi-voznesenskoyi-rayiradi-sklikati-pozachergovu-sesiyu-schob-vidiliti-groshi-na-likarnyu-a15412/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.