Не пропусти

З 20 вересня розпочинається тестування «Картки вознесенця»

8 та 13 вересня 2017 року відбулися чергові робочі наради щодо впровадження на території міста «Картки вознесенця». З 20 вересня 2017 року тільки на маршруті «Ринок-Лікарня» та «Лікарня-Ринок» в тестовому режимі почне діяти «Картка вознесенця».

Для пенсіонерів, за наявності картки вартість проїзду – 2 гривні, без картки – 5 гривень!

Вартість проїзду для інших категорій населення залишається незмінною — 5 гривень.

Для всіх інших пільгових категорій, які раніше безкоштовно їздили у міському транспорті, умови проїзду (за наявності посвідчення!) залишаються незмінними.

Нагадуємо, «Картка вознесенця» є індивідуальною, на її зворотному боці вказані прізвище, ім’я, по-батькові громадянина та штрих-код для зчитування особистої інформації. Вона стане ефективною заміною паперової медичної картки і буде містити інформацію про всю історію хвороб, групу крові, лабораторні дослідження та інші дані для більш швидкого та зручного відвідування лікарні чи поліклініки. Також ця картка стане в нагоді міським пенсіонерам, оскільки служитиме знижкою для проїзду у міському транспорті.

Зверніть увагу! Скористатись однією і тією ж «карткою» у міському транспорті можна не частіше, ніж 1 раз на 5 хвилин.

Наразі роздано 5100 карток, а до старту впровадження «Картки вознесенця» залишився лише тиждень. Тому наполегливо просимо пенсіонерів звертатися до своїх сімейних лікарів та отримати «Картку вознесенця» безкоштовно!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6305

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.