Не пропусти

Виконком планує 18.09.2017р. внести зміни, щодо механізму проїзду пільговиків на маршруті №22: ЛИШЕ по «КАРТЦІ ВОЗНЕСЕНЦЯ»

screenshot_3

 

УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від _________________ № ____

м. Вознесенськ

Про внесення змін до Положення про перевезення пільгових категорій населення м. Вознесенська пасажирським автомобільним транспортом зага-льного користування та про порядок відшкоду-вання витрат за його здійснення

З метою забезпечення соціального захисту населення міста Вознесенська в частині перевезення пільгових категорій на міських автобусних маршрутах загального користуван-ня, відповідно до статей 7, 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», рішення Воз-несенської міської ради від 21 грудня 2015 року № 1 «Про затвердження Комплексної про-грами соціального захисту «Турбота» на період 2016-2020 роки», керуючись підпунктом 1 пункту «а» частини першої статті 34, статтею 40, частиною другою статті 42, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий ко-мітет Вознесенської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до Положення про перевезення пільгових категорій населення м. Воз-несенська пасажирським автомобільним транспортом загального користування та про поря-док відшкодування витрат за його здійснення, затвердженого рішенням виконавчого коміте-ту Вознесенської міської ради від 24лютого 2017 року №49 «Про організацію перевезення пільгових категорій населення м. Вознесенська пасажирським автомобільним транспортом загального користування»:

1)доповнивши пункти 5 та 6 розділу III «Механізм проїзду на пільгових умовах»:

5.Пільгове перевезення пенсіонерів за віком на міському автобусному маршруті №22«Ринок-Центральна лікарня», «Центральна лікарня-ринок» здійснюється на підс-таві пред’явлення «картки вознесенця».

6.Пенсіонери за віком на міському автобусному маршруті №22«Ринок-Центральна лікарня», «Центральна лікарня-Ринок» здійснюють проїзд за пільговою ці-ною квитка, що становить 40% вартості квитка з 08.00год. при наявності «картки воз-несенця».

За відсутності «карти вознесенця» оплата здійснюється стовідсотково.

2.Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.

3.Відділам апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради забезпечити:

інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю — оприлюднення цього рі-шення в газеті «Новини Вознесенська: день за днем»;

загальному відділу — розміщення цього рішення на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Путія Ю.В.

Міський голова В.Д.Луков

1 комментарий

  1. Татьяна

    Хочу зауважити, що нашу коментарі влада читає. Цей проект рішення — відповідь на мої питання щодо вартості пільгового проїзду по карті вознесенця.
    Але є зауваження до влади — спочатку потрібно готувати відповідні документи, а вже потім публікувати інформацію, щоб не було зайвих питань від громадян.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.