Не пропусти

Тренінг — «Як заробити кошти для розвитку громад ОСН та ОТГ?»

Саме про це буде йти мова на тренінгу 15 вересня 2017 року, який буде проходити у адміністративному приміщенні виконавчого комітету міської ради о 13.00 ( 3-й поверх, мала зала).

Коштів у місцевих бюджетах завжди не вистачає.

Як знайти додаткові кошти, отримати грант та вирішити проблемні питання своєї громади?

Як написати проект розвитку або соціальний проект?

Як залучити до участі в цьому проекті як можна більше мешканців, представників бізнесу та донорських організацій?

На ці питання буде відповідати тренер, голова громадської організації «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» Тетяна Зелінська.

n_1206176

Як скласти бюджет проекту? На що можна витрачати кошті грантів , а на які ні?

Відповідь можна отримати від експерта ГО «Фонд розвитку м.Миколаєва». Ця організація має 15-й річний досвід роботи в проектах , як українських та зарубіжних донорів.

Що можна зробити за кошти Державного Фонду регіонального розвитку, який створений при Міністерстві регіонального розвитку України?

Як правильно написати проект, щоб його помітили і прийняли рішення про фінансування?

Рекомендації з цього питання можна отримати від голови ГО «Фонд розвитку м.Миколаєва», члена обласної комісії по проектах ДФРР Михайла Золотухіна.

Сподіваємося, що кожен з учасників, який буде приймати участь у цьому заході, забере з собою «портфель» необхідних знань та навичок, який зможе використати для розвитку свого органу самоорганізації населення м.Вознесенська чи об’єднаної територіальної громади Вознесенського району.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.