Не пропусти

Перспективи прикордонної служби для молоді

Перспективи прикордонної служби для молоді
Сьогодні директор Вознесенського міськрайонного центру зайнятості Ларченко Ірина в рамках акції «палітра» професій, провела зустрічі з директорами Вознесенської ЗОШ №4 Потоцьким Володимиром Михайловичем та Вознесенської ЗОШ №5 Варзар Наталією Миколаївною.
Саме з нагоди проведення такої акції до школи був запрошений начальник групи з добору в Миколаївській області окремого регіонального центру комплектування Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України, підполковник Вахніцький Вадим Миколайович, який разом з фахівцем з профорієнтації Вознесенського міськрайонного центру зайнятості Чорною Іриною провели бесіду зі школярами старших класів для привернення уваги присутніх на важливості вибору професії,
при цьому 85 учнів, отримали цінні поради та рекомендації від фахівців своєї справи.

screenshot_1screenshot_2
Ірина Чорна ознайомила присутніх з різноманітністю професій на сучасному ринку праці. А вже в свою чергу Вахніцький Вадим мав нагоду презентувати вступ на військову службу за контрактом, мінімальний термін якого становить 3 роки. Зокрема ним було зазначено, що всі кандидати проходять підготовку в прикордонних підрозділах та начальних центрах Державної прикордонної служби за напрямками:
• Навчальний центр Оршанець – молодший інспектор;
• Кінологічний центр Великі Мости – молодший інспектор-кінолог;
• Морський навчальний центр в місті Ізмаїл – матрос-моторист.
Після закінчення підготовки в центрі курсанту присвоюється військове звання «молодший сержант». Присутні також мали нагоду дізнатись про переваги вступу до навчального закладу та переваги навчання у Національній академії Державної прикордонної служби України, а саме:
• Навчання на бюджетній основі;
• Отримання вищої освіти за одним з напрямків – філологія, правознавство, автомобільний транспорт, охорона та захист державного кордону;
• Після закінчення отримання офіцерського військового звання – лейтенант;
• Отримання гарантованого розподілу та працевлаштування;
• Стабільне кар’єрне зростання;
• Вихід на пенсію після 25 років служби, тобто у віці 43-45 років;
• Статус і військовослужбовця і державного службовця а також можливість користування усіма пільгами.
Юнаки та дівчата уважно слухали та ставили питання: чи є обмеження для дівчат під час вступу до Академії, які вимоги та які документи потрібно подавати, яким чином група з добору допомагає під час вступу до навчального закладу. На що отримали вичерпні відповіді: дівчата можуть вступати так само, як і хлопці, група з добору повністю відслідковує процес вступу і контролює його. А от вимоги та перелік документів для вступу досить серйозні. Вадим Миколайович особливу увагу звернув на те, що відбір суворий, обов’язковим є проходження психологічного тестування, співбесіди, незалежної лікарської комісії та проведення спеціальної перевірки.
На завершення зустрічі молодь отримала запрошення відвідати Вознесенський міськрайонний центр зайнятості з метою проходження діагностичного тестування. У школах залишились інформаційні буклети та брошури, а також дуже яскраві журнали «Кордон», де охочі можуть знайти всю необхідну інформацію щодо Національної академії Державної прикордонної служби України а також служби за контрактом. Отож якщо Ви бажаєте приєднатись до великої родини прикордонників, звертайтесь:
Центр комплектування персоналу по Миколаївській області Держприкордонслужби України, адреса: м.Миколаїв, вул..Космонавтів, буд. 1д, сайт: www.kontrakt-pdru.at.ua.

https://www.facebook.com/vozmrcz/?hc_ref=ARSh_G42_VreohlNPCenlLsnqfD6BZuEfFxnB_mWNDS0Qvu-6OGFATYqdwp1MYi75a0&fref=nf

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.