Не пропусти

Района рада відмовила Вознесенській ЦРЛ в виділенні коштів на комунальні послуги, а виділила кошти на обладнання

Відповідне рішення було прийнято 13.09 2017р., на  ХVІІ сесія Вознесенської районної ради сьомого скликання.

На сесії районної ради, розгорнувся справжній скандал.

Сесію відвідали представники міської влади Вознесенська, а саме заступники міського голови Сметана Ю.О. та Путій Ю.В., міські депутати, директор Вознесенської ЦРЛ Красьоха В.В., та начальники управлінь.

Представники Вознесенська звинуватили району раду в нехтуванні вимогами законодавства, та не виділенні коштів на сплату комунальних послуг лікарні. Районна рада на думку представників міста, повністю ігнорує співпрацю на напрямку розвитку лікарні.

Сметана Ю.О. звинуватив голову райради Бурдіна І.А. в тому, що він та  райрада буде відповідальною, коли Волзнесенська ЦРЛ 15 жовтня 2017р. не увійде у опалювальний сезон, та не включить опалення, через брак фінансів.

Голова райдержадміністрації Баланюк Н.Ю., взагалі звинуватила районних депутатів в блокуванні роботи районної адміністрації, та запропонувала проголосувати рішення, щодо довіри чи недовіри їй.

g_vozpr_voz

В решті районні депутати, виділили кошти на придбання медичного обладнання для Вознесенської ЦРЛ, і відмовили у виділенні кошт на зарплату лікарям і оплату комунальних послуг.

На що головний лікар Вознесенської ЦРЛ Красьоха В.В. зазначив, що виділених коштів не вистачить на придбання обладнання, наприклад мамографу. Крім того, він не має права  витрачати кошти на обладнання, поки не закриті захищені статті бюджету, а саме зарплата лікарям та оплата комунальних послуг.

І враховуючи, що йому Красьохі В.В., за не цільове використання коштів загрожує кримінальне відповідальність, обладнання не буде придбаватись, а 29 грудня 2017р. виділені кошти просто, повернуться назад в район.

Один з депутатів міської ради, після голосування зазначив, що голова районної ради Бурдін І.А.: «водить вами (районними депутатами), як баранами».

 

 

 

 

 

 

 

1 комментарий

  1. наблюдатель

    Вот молодцы!!! И правильно! Лукаф и Ко только проедают выделенные деньги и никакого развития в городе нет. Дорожку велосЫпедную строят и кусок пластмассы за дорого продают. Сто процентов очередную дырку Лукафа заделать нужно. Пусть научаться ЗАРАБАТЫВАТЬ! А врачи наши, далеко не бедствуют…и это знают все, посмотрите на их автомобили, дома и фотографии с курортов мира в соцсетях. От нищеты великой

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.