Не пропусти

Гібрідна війна

САМАЯ ОПАСНАЯ И ТЯЖЁЛАЯ РАБОТА В УКРАИНЕ — ЗАЩИЩАТЬ ПРИРОДУ ОТ СВОИХ ЖЕ ПОДОНКОВ.

    Атомна станція воює з мером Южноукраїнська за те, що той вніс на наступну сесію проект рішення про визнання слухань 29.04.17 такими, що не відбулися

ukraina-rosiya-gibridnaya-voyna_ua

    Тому й починають обливати його брудом. Наприклад  тут -. http://novosti-n.org/news/read/128307.html    Мэр Южноукраинска намерен отменить общественные слушания по поднятию уровня водохранилища . Тут його анонімно звинувачують у намірах за 30 срібників продати свою згоду на 20,7. Не відміняти він зібрався, а не дозволяє аесівським наперсточникам  фальсифікувати громадське обговорення їх злочинного проекту.

Або тут — https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/5583-voznesensk-za-krok-do-obiednannya    Вознесенськ за крок до об’єднання.

 Ось Луков — «хороша» людина. Він  хоче щоб у вознесенців забрали питну воду, піднявши рівень Ол.в-ща до 20,7м, а Пароконний не хоче. Луков хоче обєднуватися з селом, а Пароконний — не хоче.  Як хоче Луков — ми це добре знаємо. А ролик розрахований на мешканця ЮУ, який, можливо, повірить у добрі наміри нашого мера. Тай почне лаяти «поганого»  Пароконного, який не хоче єднатися з Костянтинівкою і дозволяти аесівцям гробити природу і національні святині.

   За всім цим брудом у кадрах ролика постійно мельтішать два замовника телезаказухи — начальник відділу ЮУ АЕС по обробці населення Пелюх і наш «земляк» , який отримує 30 срібников  заступника директора Ташл. ГАЕС за те, що «впарює» своїм землякам проекти ЮУ АЕС, що знищують нашу і його Батьківщину.

  Грязна та не пристойна обробка населення. Як і вся брехня, що творять і Пелюх, і Москаленко.

Сергій Колєсніков   13.04.17

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.