Не пропусти

Фестиваль спортивних можливостей

Біля Фізкультурно-оздоровчого комплексу «Водограй» у неділю 10 вересня відбувся спортивний фестиваль «Sport Fest 2017 «Я обираю спорт!». Цей захід був присвячений Дню фізичної культури та спорту та мав на меті презентувати всі спортивні можливості нашого міста. Під час заходу можна було побачити нагороди вознесенських спортсменів, показові виступи, почути про їх результати, дізнатись наскільки корисними є заняття спортом та, врешті решт, обрати для себе або для своєї дитини той вид спорту, який дасть можливість завжди бути в формі. Фестиваль став ще й стартом спартакіади освітян нашого міста. Вони змагались у таких видах спорту як настільний теніс, шахи та легка атлетика.

Захід розпочався з веселої танцювальної розминки, яку провели танцювально-акробатичний колектив «Фаворит» під керівництвом Чередніченко Людмили Миколаївни.

Продовженням фестивалю стала офіційна частина, під час якої прозвучав Державний Гімн України, з вітальним словом до присутніх звернувся міський голова. Віталій Дмитрович також нагородив спортивних діячів та вже відомих спортсменів нашого міста за їх досягнення та внесок у розвиток спорту в Вознесенську: Абдулаєва М.А., Бредуна О.В., спортсменів туристичного гуртка Чернишова Богдана і Яроцьку Ірину, дівчат танцювально-акробатичного колективу «Фаворит», які виконали спортивний розряд Кандидати в майстри спорту. Пінзула Павла було нагороджено дипломом Миколаївської обласної державної адміністрації.

За командою ведучого – Миколи Дікусара – показові виступи спортсменів розпочала танцювальна пара: член збірної України з бальних танців Нелюбов Михайло та його чарівна партнерка Черновалова Катерина.

Свої заклади та організації презентували: Дитячо-юнацька спортивна школа – директор Абдулаєв Микола Атаєвич, громадська організація «Ягуар» – керівник Розанов Альберт Петрович, колектив бально-спортивних танців «Комплімент» — керівник Петрова Катерина Василівна, туристичний клуб «Тур екстрим» — Костюков Олег Сергійович, громадська організація «Карате-до» – Сорока Сергій Михайлович, танцювально-акробатичний колектив «Фаворит» – Чередніченко Людмила Миколаївна, громадська організація «Айкідо» – Лисенко Ігор Олександрович, громадська організація «Дай-дзи – Фадєєв Віктор Васильович, громадська організація «Бейзик степ» – керівник Каленик Тетяна Олександрівна, міська громадська організація «Отогава-до» – Черток Олександр Михайлович, клуб змішаних єдиноборств «ММА Фанат» — Фомічев О.В., колектив художньої гімнастики «Вознесенські ластівки» – Швидка Ірина Олександрівна, група Street Workout (Віталій Мельник – чемпіон України, учасник Чемпіонату Світу 2017 року, який посів п’яте місце; Олег Куделя – представник Street Workout та лідер руху Джимбарр у Вознесенську, учасник телепроекту «Україна має таланти. Діти-2»; Міша Нелюбов – представник Street Workout у Вознесенську з 2012 року), секція пауерліфтингу ФОК «Водограй» — Мосінов Максим Андрійович.

Перед виступом плавців їм було вручено розрядні книжки. Декілька спортсменів вже отримали другий спортивний розряд.

Плавання це надзвичайно корисний вид спорту для здоров’я. Тренери команди Горицький Руслан Миколайович та Іванов Олег Миколайович запрошують усіх почати відвідувати басейн.

Завершували презентаційні виступи фестивалю спортсмени секції греко-римської боротьби. Тренер – Матіїв Володимир Михайлович постійно чекає на Вас у нашому чудовому та затишному борцовському залі.

Під кінець фестивалю серед глядачів у конкурсах були розіграні 2 абонементи в тренажерну залу. Обидва призи виграв Соломський Євген, який на багато випередив своїх конкурентів.

Далі всі глядачі перейшли на наступний майданчик, де проходили змагання з пляжного волейболу та туристичний захід під назвою «Тур екстрим» присвячений пам’яті Віктора Михайловича Куцепалова.

Також на майданчику з пляжного волейболу змагались за медалі та за абонемент у басейн чотири команди дівчат. Цінні подарунки також отримали переможці туристичних змагань.

Будьте активними! Займайтесь спортом! А якщо ще не визначились із видом спорту, то скоріше визначайтесь!

Іван Алексєєв, директор КО ВМЦ ФЗН «Спорт для всіх»

http://voz.gov.ua/material/6292

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.