Не пропусти

Провал впровадження електронного квитка у Вознесенську!!!

Вже зараз зрозуміло, що електронного квитка на громадському транспорті у Вознесенську в 2017р. не буде.

Розрекламована «Карта Вознесенця», як виявилось не виконуватиме функції електронного квитка, а буде лише вести облік пенсіонерів (навіть не всіх пільговиків).

kartka-voznesentsya-2

Ми в же неодноразово писали, що практично по всій Україні зараз впроваджується електронний квиток, для того щоб мати реальну, а не «намальовану зі стелі» перевізниками картину про кількість пасажирів, та відповідно вирахування реального тарифу на проїзд.

575482afd6c8864da8ca28d03696472f-i600x465x489

Пенсіонерів в Вознесенську біля 13 тис., і їх електронний облік на транспорті дасть змогу отримати реальну сумму, яку місто має сплачувати за їх перевезення.

Однак, всіх інших пасажирів на сьогодні обрахувати не можливо!!!!!

І можна припустити, що перевізники отримавши меншу компенсацію за перевезення пенсіонерів з міського бюджету, просто почнуть занижувати кількість пасажирів в цілому, щоб зберегти свої прибутки, та не тільки зберегти  існуючий тариф, а й збільшити його.

Адже, щоб прибутки перевізників залишились на тому, ж рівні їм для компенсації недоотриманих коштів за перевезення пенсіонерів, потрібно збільшити тариф, а для цього потрібно занизити загальну кількість пасажирів.

Виходить, що «Карта Вознесенця» буде стимулювати підвищення тарифу на транспорті, поки не буде 100% електронного обліку пасажирів, поки не буде -електронного квитка.

Перевірити зараз реальну кількість пасажирів не можливо. Це не можливо не лише у Вознесенську, а й у всіх містах де не має електронного квитка, так влаштоване законодавство.

Громаду перевізники просто ставлять перед фактом, що ми (громада) маємо вірити розрахункам перевізників «на слово», при затвердженні тарифів.

Отже і виходить, що однією «рукою» економимо кошти громади, іншою «рукою» забираємо у містян, читай громади. В сухому залишку реформ на транспорті Вознесенська, нуль фінансового  позитива для вознесенців.

Наша редакція зверталась до заступника міського голови Вознесенська Сметани Ю.О., ще на початку року з приводу занепокоєння, по темпам впровадження електронного квитка у місті.

Тоді 22 січня 2017р. Сметана Ю.О., пообіцяв що електронний квиток у місті в 2017 р. буде.???????

screenshot_4

Маємо, що маємо….

Крім того,  існують інші біль дешеві механізми впровадження електронного квитка на транспорті, а саме розрахунок за проїзд по QR коду.

Впровадження такого механізму практично безкоштовне, і не потребує значних працезатрат: надрукувати код, повісити в транспорті, а рахунок в банку перевізники і так мають. І кожен вознесенець зі смартфоном, зможе оплатити проїзд у транспорті безготівково. Що виведе з тіні, хоча б невелику частину пасажирів, але ж починати з чого потрібно.

Таким шляхом пішли наші сусіди в Миколаєві, і багато інших міст в Україні. Варто зазначити, що лише Приватбанк допоможе відкрити до кінця року у 15 містах, систему оплати проїзду по QR коду.

Інші банки також, впроваджують подібні програми та сервіси у містах України.

Вознесенськ чекає!!!!

screenshot_5

 

В Николаеве поздравили 10-тысячного покупателя электронного билета в общественном транспорте.
http://svidok.info/ru/news/9968

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.