Не пропусти

В ОДА обрали проекти, які пропонуються до фінансування за рахунок коштів ДФРР за напрямком енергоефективності

У середу, 6 вересня, під керівництвом Олександра Кушніра відбулося засідання оновленої регіональної комісії з оцінки та продовження проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що пропонуються до фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області.

image-1image

Так, за рейтинговою шкалою членами комісії одноголосно прийнято рішення про направлення до Мінрегіону пропозицій щодо реалізації наступних проектів за кошти ДФРР:

— Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні в м. Вознесенську (система опалення будівлі поліклініки та будівлі педіатричного відділення). Сума – 3 млн 355 тис. грн.

— Капітальний ремонт лікувального корпусу (утеплення фасадів та ремонт покрівлі) амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт Первомайське Вітовського району». Сума – 2 млн 373 тис. грн.

— Реконструкція лікувального корпусу №1 Казанківської центральної районної лікарні з впровадженням енергозберігаючих заходів. Сума – 2 млн 101 тис. грн.

image-3image-2

Олександр Кушнір подякував членам комісії, що вони оперативно у дводенний термін розглянули та оцінили проекти, що дозволить ефективно розпочати використання коштів ДФРР та профінансувати енергоефективні заходи у медичних закладах.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Кушнір наголосив на важливості кожного з проектів для розвитку Миколаївщини. Він зазначив, що створення комфортних умов для пацієнтів лікувальних закладів – завдання, яке поставив перед громадою голова ОДА Олексій Савченко. Тож впровадження заходів енергоефективності у лікарнях є одним із кроків для реалізації поставленої мети.

Також комісією вирішено найближчим часом зібратися, щоб розглянути проекти, що братимуть участь у конкурсному відборі 2018 року, аби не повторювалися ситуації минулих років.

http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=39226

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.