Не пропусти

Проти заступника міського голови Вознесенська Сметани Ю.О. порушено кримінальну справу, за фактом підробки документів та захоплення будинку

screenshot_6screenshot_7

По це повідомляє сайт Возфор:http://vozfor.net/

Сметану Ю.О. звинувачують в підробці документів та захопленні будинку, один з засновників ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ «СОКОЛИ» — ОСАДЧЕНКО ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ.

В декларації Сетани Ю.О. за 2016р. зазначено лише, що він володіє на правах користування будинком Туркоман Надії Іванівни.

Нібито захоплений будинок заступником міського голови Сметани Ю.О., заходиться в    м/р Зелений гай.

screenshot_8screenshot_9

screenshot_10screenshot_11

5 комментарии

 1. Наблюдатель

  Милейшая кАманда у нашей галавы.

 2. Прохожий

  Дорвались бандиты до кормушки

 3. Сергій

  І це першому заступнику міського голови потрібно було підроблювати документи, щоб привластини житловий будинок на фото? Ви з глузду з’їхали? Оформлення нерухомості, а саме договір купівлі — продажу посвідчується нотаріально! А нотаріуси, сто разів перевіряють повноваження як продавців так і покупців нерухомості, встановлюють їх особи, а також правовстановлюючі документи сторін. Та й звинувачувати людину у вчиненні злочину можливо лише за наявності відповідного судового рішення. Тож «наблюдатель» и «прохожий» понаблюдайте за нормами діючого законодавства, а особливо норми статті Кримінального кодексу України в якій мова йде про відповідальність за наклеп.

 4. Administrator

  Его не обвиняли в подделке договора купли-продажи, этот документ с 85 г. не менялся, уголовное дело возбуждено скорей всего по факту подделки договора пользования (аренды).
  Его обвиняют следователи.
  К тому же он пока не первый зам, а просто зам.
  И домик там неплохой, хоть на фото смотрится неказисто.

 5. Сергій

  В заяві про вчинення злочину, що розміщена на даній сторінці йде мова про підробку документів, що стали підставою саме для набуття права власності на даний житловий будинок, а не договору користування майном. А слідчі його ні в чому не звинувачують, а просто зареєстрували заяву про злочин відповідно до вимог КПК України.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.