Не пропусти

Про корупцію у діях працівників органів прокуратури можна повідомити на електронну пошту або телефон

Кожен, хто володіє інформацією про конкретні випадки корупції у діях працівників органів прокуратури області, може надіслати відповідну інформацію на «електронні пошти довіри» Генеральної інспекції ГПУ korrupcia.centr@gp.gov.ua та регіональної прокуратури korrupcia.mykolaiv@gp.gov.ua або зателефонувати за номерами  «телефонів довіри» (044) 200-79-87 та (0512) 53-73-47. 

telefon

Останнім часом в окремих засобах масової інформації поширюються «заангажовані» повідомлення щодо звинувачень працівників прокуратури Миколаївської області у корупційних правопорушеннях.

З метою недопущення будь-яких неправомірних вчинків працівниками прокуратури та попередження про можливі провокації з цих питань, за дорученням керівництва прокуратури Миколаївської області з кожним працівником індивідуально проведено профілактично-виховну співбесіду щодо запобіганню вчинення злочинів, корупційних правопорушень та інших ганебних вчинків.

Також працівникам прокуратури роз’яснено вимоги щодо неухильного додержання Присяги прокурора, правил прокурорської етики, службової дисципліни, недопущення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності органів прокуратури.

Окрім того, керівництвом регіональної прокуратури доручено керівникам усіх рівнів органів прокуратури області посилити роботу щодо профілактики негідних проявів підлеглими працівниками та здійснювати постійний контроль за їх діями.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

http://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=214993

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.