Не пропусти

Запрацював сайт: «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

http://hotline.mk.gov.ua/

 

screenshot_6screenshot_5

Про портал

Геоінформаційний портал «Гаряча Линия» голови облдержадміністрації створений з метою налагодження конструктивного діалогу між жителями та органами виконавчої влади. Портал надає жителям можливість:

 • отримувати інформацію про діяльність органів влади;
 • контролювати своєчасність та якість робіт, що виконуються на об’єктах господарства;
 • повідомляти про виявлені порушення;
 • вказувати на незаконне розміщення об’єктів;
 • пропонувати додаткові роботи з благоустрою;
 • оцінювати роботу державних установ;
 • підтверджувати чи спростовувати відповіді службовців про вирішення проблем.

«Горяча Линия» голови облдержадміністрації — інструмент для активних, небайдужих громадян.

3 комментарии

 1. Наталя

  Добрий день. Хочу звернутись до Вас з такою проблемою. На район Болгарка міста Вознесенськ з 7:00 до 8:00 майже не ходять автобуси. В розкладі іх дуже багато, а насправді може бути що за годину жоден не проіде. Не однаразово мешканці нашого району стикались с тим, що маршрутка проіжає переповнена і навіть не зупиняеться. Майже кожного дня ми запізнюємось на роботу, а діти в школу. Батьки змушені відправляти дітей на 6:50 щоб не запізнитись в школу. Я з маленькою дитиною можу простояти на зупинці від 30 хв до 1 год, щоб доіхати до дитячого садка. Маршрутки постійно відміняють, або вони дуже маленькі, що не всі можуть влісти. Ми не знаемо як нам добиратися з дітьми до садочків і школ коли почнуться морози. Підскажіть будь ласка до кого нам звертатись з цією проблемою

 2. З ціею проблемою Ви можете звернутись до свого депутата який був вибраний по Вашому виборчому округу, або до органів міської влади (1-й заступник міського голови Сметана Ю.О), тому що саме міська влада проводила конкурс в місті Вознесенськ стосовно міських перевезень.
  На скільки я зрозумів ця проблема існуе вже не перший день, і якщо люди звертаються публічно, в даному випадеку ми бачимо бездіяльність міської влади, тому що саме вона проводила конкурс і повинна здійснювати конторль за виконанням пасажирських перевезень в місті.

 3. З ціею проблемою Ви можете звернутись до свого депутата який був вибраний по Вашому виборчому округу, або до органів міської влади (1-й заступник міського голови Сметана Ю.О), тому що саме міська влада проводила конкурс в місті Вознесенськ стосовно міських перевезень.
  На скільки я зрозумів ця проблема існуе вже не перший день, і якщо люди звертаються публічно, в даному випадеку ми бачимо бездіяльність міської влади, тому що саме вона проводила конкурс і повинна здійснювати конторль за виконанням пасажирських перевезень в місті.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.