Не пропусти

Вознесенськ сьогодні втратив 2 міл. грн., на засідання регіональної комісії проект з Вознесенська, знято з технічних причин, кошти мали надійти з ДФРР

Засідання регіональної комісії

Сьогодні, 4-го вересня, відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та продовження проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що пропонуються до фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області.

В роботі комісії взяли участь голова Миколаївської обласної  ради Вікторія Москаленко та депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа.

dsc_0132

Перше питання порядку денного стосувалося розподілу вільного залишку коштів між інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку, що брали участь у конкурсному відборі на 2017 рік з урахуванням рейтингової оцінки. В ході засідання стало відомо, що до міністерства на розгляд було направлено 15 проектів. Сума фінансування за рахунок ДФРР 60,8 мільйона гривень.

За результатами розгляду один проект не пройшов відбір міжрегіональної комісії. Таким чином вивільнився фінансовий ресурс на суму понад 2 мільйони гривень для перерозподілу на інші проекти. З технічних причин знято один проект міста Вознесенська.

Нерозподілений залишок дорівнював 9-ти мільйонам гривень. Учасники засідання в залежності від рейтингової оцінки мали їх розподілити.

Також учасники зустрічі розглянули перелік інвестиційних проектів регіонального розвитку за напрямом енергоефективність державних і комунальних медичних закладів, які не відповідають умовам конкурсного відбору.

Згідно з вимогами законодавства повному переліку не відповідав проект по місту Первомайську. За його зняття проголосували всі учасники.

Відповідно третє питання стосувалось затвердження переліку інвестиційних проектів регіонального розвитку за напрямом енергоефективність державних і комунальних медичних закладів, які відповідають умовам конкурсного відбору. Повністю комплексу заходів з енергозбереження відповідали п`ять проектів. Їх перелік було винесено на голосування.

http://mk-oblrada.gov.ua/index.php/1264-zasidannia-rehionalnoi-komisii

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.