Не пропусти

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Шановні земляки! Чи є на землі щось дорожче за дітей? Кожен з нас упевнено може сказати: нема. Бо діти — це наше сьогодення і майбутнє, надія і віра, турбота і радість. Заради дітей ми стаємо більш відповідальними самі. За успішне життя синів і доньок дбаємо з першої секунди їх життя.

Тому Перше вересня, яке є традиційним шкільним святом, вже давно стало родинним святом. Воно об’єднує усіх нас – дітей і батьків, вчителів і небайдужих громадян заради здоров’я, комфорту, благополуччя, розвитку та щасливого зростання дітей.

До першого вересня трудові колективи навчальних закладів готуються з великою відповідальністю, залучаючи до заходів батьків і спонсорів, за що їм слова щирої вдячності. Не стоїть осторонь і міська влада, формуючи перспективи розвитку галузі та дбаючи про покращення матеріально-технічної бази. Тож, як показав огляд навчальних закладів, діти ввійдуть до рідних шкіл, які готові прийняти їх на навчання.

Разом з тим, жодне питання, яке стосується матеріальної бази, не замінить вагомості та суті організації ефективної системи навчально-виховного процесу. Суспільство, батьки, педагогічні працівники хочуть бачити результати спільної праці школи та родини у сформованих життєвих компетенція дітей, у їх розвинених почуттях відповідальності, патріотизму, працелюбності. При цьому кожна дитина має бути здоровою, почувати себе в школі безпечно, відчувати турботу дорослих.

Не можна визначити, для дітей якого віку процес навчання буде більш вагомий. У випускників цейнавчальнийрік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством, шкільними роками і дорослим життям. А для дітей шестирічного віку свято Першого дзвоника буде першим у житті. І для них перший дзвоник, який покличе на перший урок, і перша вчителька, яка поведе за руку в країну знань, будуть незабутніми і особливими. Та кожен з учнів має рівні права і обов’язки, можливості та шляхи.

Тож з нагоди Дня знань вітаємо усіх учасників навчально-виховного процесу з початком навчального року! Бажаємо школярам міцного здоров’я, впевненості у власних силах, відвертого прагнення до нових знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Дорогі діти! Переконані, ваші особисті здібності та наполегливість, професійність та творчість вчителів стануть запорукою ваших визначних успіхів у дорослому житті.

Нехай цей навчальний рік надихне вчителів успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей! Майбутнє України – за її відповідальними громадянами!

міський голова Віталій Луков,

секретар міської ради Лариса Торжинська

http://voz.gov.ua/material/6252

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.