Не пропусти

За члена Виконкому Вознесенська Циза С.К. «вступились» родичі, просять над ним не жартувати. Про дресс-код у Виконкомі та жарти

2 серпня відбувся Виконком ВМР, розглядали різні питання.

Після виконкому громадській активіст Міша Вознесенській на своїй приватній сторінці у Фейсбуці опублікував, жартівливий мем (нижче), щодо одягу  члена Виконкому ВМР Циза С.К.

screenshot_7screenshot_8

Форма жарту прийнята у всьому світі, так жартують над президентами, депутатами, мерами та ін.

Активіст звернув увагу громадськості не на татуювання пана Циза, а на недоречність їх публічної демонстрації  на такому заході, як засідання Виконкому ВМР, та порушення ним елементарного дресс-коду.

Дресс-код (англ. dress code — кодекс одежды) — форма одежды, требуемая при посещении определённых мероприятий, организаций, заведений.

screenshot_9screenshot_11screenshot_10

Здавалось ну пожартували і все… однак, ні…

Міші Вознесенському почали надходити незрозумілі листи від «Евгения Гиблияна», що представлявся родичем пана Циза з вимогами «пояснити суть жарту».

На відповідь, що вимога «пояснити суть жарту» може народити «новий анекдот від Міши»,  «Евгений Гиблиян» почав вдаватись до лексики м’яко кажучи не вихованої людини.

screenshot_13screenshot_12

Варто зазначити, що ми не висміювали художній стиль тату пана Циза (хоча його тату на «любителя»), ми наголошували, що існують певні правила суспільної поведінки. В нашому суспільстві існує певний дресс код для одягу, тим паче на таких заходах, як засідання виконкому.

Наприклад (мовою оригіналу)  «аргентинские индейцы-арауканцы предпочитали прикреплять к детородному органу кисточки, сделанные из конского волоса, и демонстрировать  на публичных мероприятиях, для них это дресс-код».

Дуже хочеться, щоб в нашому суспільстві виконувались  загально прийняті норми поведінки і одягу, на публічних заходах.

ЦИЗ СЕРГІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ, власник ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КАТРАН».

Громадськість міста постійно піднімає питання, про торгівлю в «Катрані» без фіскальних чеків в тому числі підакцизними товарами, або не видачу таких чеків, та недоотримання бюджетом міста значних сум від такої діяльності.

screenshot_5

 

9 комментарии

 1. наблюдатель

  А про подакцизные товары есть одно замечательное наблюдение — ни одна из новомодных пивных точек, в том числе местное «Соколивське» не дает чеков на проданный подакцизный (!!!) товар.
  Тут гарадская галава в своем инфолистке, написала про сотрудничество с ОТВЕТСТВЕННЫМИ бизнесменами, клеймил каленым железом так ненавистные ему 33 кв.м., а под боком, свой же и не платит… Какие чудные двойные стандарты в чудном городке)

 2. Administrator

  Вопрос в том, что пиво не подакцизный товар- это 100%, мы их не защищаем, но…

 3. Наблюдатель

  Внимательно прочитайте это. Особенно пункт 3. Очень жаль разочаровывать ваши стопроцентов)
  http://systemgroup.com.ua/ru/content/primenenie-kassovyh-apparatov-i-drugih-rro-v-2017-godu

  В каждой точке «ответственного бизнесмена» по версии Лукова нет кассового аппарата

 4. Administrator

  Согласен, немного отстал от жизни, акциз на пиво ввели сравнительно недавно. Его то вводят, то отменяют.Потому присылайте Ваши претензии, фото насчёт обслуживания в пивоварне и не только, БУДЕМ ПУБЛИКОВАТЬ и если надо поможем написать куда надо.

 5. Я с Вами согласен. В этом что-то есть.

  Теперь стало всё ясно, благодарю
  за помощь в этом вопросе.

 6. А проверить надо, постоянно брали скумбрию замороженную, после разморозки создаётся впечатление что это рыба из госхранилищ 50х годов.

 7. Та для них закон не писаний. В «Катрані » і ціни вищі, як по всій Україні ))

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.