Не пропусти

І знову про тротуар з вело доріжкою…

І знову про тротуар з вело доріжкою…

В газеті «Новини Вознесенська:день за днем» опубліковано статтю Тетяни Туркоман «Сесія міської ради», в якій вона основною причиною діяльності опозиційних до влади депутатів міської ради називає майбутні місцеві вибори в жовтні 2017 року.

Думаю, що всім, хто хоч трохи слідкує за подіями у Верховній Раді України, зрозуміло, що місцевих виборів в Україні у жовтні 2017 року НЕ БУДЕ.

Зміни до Конституції не прийняті. 11-13 липня 2017 року у Верховній Раді пройдуть останні пленарні засідання перед канікулами депутатів, на порядок денний яких не внесено питання змін до Конституції України.

Не буде також виборів і у Вознесенській об’єднаній громаді. Вознесенськ та Новогригорівка не стануть виключенням із 32 міст обласного значення , які об’єдналися з ближніми селами і чекають призначення виборів. 31 місту ЦВК вже відмовила. Місто нічого не втрачає у фінансовому плані. Хіба що землі, на які у міського голови були вже свої плани.

А Новогригорівка може спокійно приєднатися до Дорошівської сільської ради, обрати у себе 2 депутати і входити у 2018 рік зі спільним бюджетом. Напевно, це буде найкращим варіантом для неї.

Станом на 27 липня 2017 року ЦВК призначила тільки двоє виборів по Миколаївській області: виборів старост – 23.07.2017 – в Очаківському районі, 06.08.2017 – у Баштанському районі.

Тому основною причиною активності депутатів від Демократичного блоку є , як завжди, захист інтересів громадян, а не місцеві вибори.

По друге: питання доцільності витрачання коштів «зони ризику» на будівництво тротуару з велосипедною доріжкою по вулиці Михайлівській стало не тільки зараз.

Депутати від Демократичного блоку неодноразово, протягом півроку, ставили питання про поступове зростання «ціни питання» будівництва цього об’єкту, починаючи від 500 тис.грн. в першому варіанті Програми реформування житлово-комунального господарства (грудень 2016), до 1млн.300 тис.грн.(лютий 2017) , і нарешті до 2млн.812 тис.грн. ( червень 2017).

Неодноразово це питання піднімалося і на засіданні тимчасової робочої групи щодо знесення зелених насаджень, тому що перед початком будівництва цього тротуару необхідно знести 58 (!) по вулиці Михайлівській – від залізничного мосту до ЗОШ № 4.

Наступне питання – це фінансування цього проекту через поповнення Статутного фонду комунального підприємства «Санітарна очистка міста».

Чому державні кошти мають йти на поповнення Статутного фонду комунального підприємства, засновником якого є міська влада?

Депутати від Демократичного блоку, і не тільки вони, вбачать в цьому корупційну складову.

І вони її доведуть. Завдяки «одобрямс» від «адекватних» депутатів, проект будівництва цього тротуару затверджений.

Тому, не все так просто у цьому питанні. І редактору газети, як кваліфікованому журналісту, можна було б «копнути» трохи глибше в своїй статті, а не просто озвучити позицію міського голови …

Але контроль за процедурою знесення дерев, вибір підрядника через «Прозоро», якість виконання робіт все одно залишається за громадою міста та депутатами, які знаходяться в опозиції до міської влади.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.