Не пропусти

На полях Вознесенщини розпочалась напружена робота по збору урожаю — 2017

На полях Вознесенщини розпочалась напружена робота по збору урожаю — 2017

 

Голова райдержадміністрації Наталія Баланюк, заступник голови райдержадміністрації Олена Козуб та начальник агропромислового розвитку Володимир Малярчук завітали до ПСП «Нова Зоря» та ПАТ «Зелений Гай», щоб особисто поспілкуватися з їхніми керівниками щодо особливостей проходження зернозбиральної кампанії.

Чотири дні активно проходить збір ранніх зернових культур на полях ПСП «Нова зоря». Вже зібрано 200 га озимого ячменю. За словами директора підприємства Олександра Позігуна, він має надію на непогані показники, але в зв’язку з погодними умовами цього року нижчі ніж торік.

Варто зауважити, що в обробітку господарства знаходиться 1700 га землі, яка знаходиться біля села Трикрати. Займаються вирощуванням та реалізацією основної продукції: ячменю, пшениці, соняшнику, кукурудзи. Олександр Позігун зауважив, що цьогоріч засіяно 750 га – соняшнику, 200 га – кукурудзи, 200 га – ячменю, 550 га – пшениці. Директор підприємства поділився своїм баченням успішної врожайної кампанії. За його словами неможливо обійтися в їх справі без передової техніки. Зокрема, на підприємство придбано 2 нових комбайни марки John Deere та 2 нових трактори. На підприємстві постійно працюють 10 місцевих робочих – механізаторів. Наступний етап жнив почнеться з обробітку пшениці.

Керівник району також оглянула жнива на ПАТ «Зелений гай», керівник якого Анатолій Леоненко. Дане підприємство займається обробітком 1350 га землі, на якій висаджено300 га озимого ячменю, 170 га ярого ячменю та 880 га соняшнику.

Голова райдержадміністрації Наталія Баланюк подякувала аграріям за багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу краю.

dscn7831dscn7787

dscn7797dscn7793

imagedscn7842

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=37874

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.