Не пропусти

Державних службовців привітали з професійним святом! 23 червня — День державної служби

Сьогодні, 23 червня, в районній державній адміністрації відбулись урочисті збори з нагоди Дня державної служби.

З  професійним святом державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації привітала — голова райдержадміністрації Наталія Баланюк.

У вітальному слові голова райдержадміністрації відзначила важливість роботи державних службовців, висловила найщиріші слова подяки за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та побажала всім присутнім професійного зростання та гідної оплати праці.

Кращих державних службовців було відзначено Почесними грамотами райдержадміністрації. Також було нагороджено переможців першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

imageimg_4175

img_4178img_4183-1

img_4187img_4190

img_4193img_4195

img_4198img_4202

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=37693

Шановні колеги!

Дозвольте  щиро привітати вас усіх з професійним святом – Днем державної служби!

Суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й відповідального ставлення до справи. Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі.

Ніколи не забувайте про своє  призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу. Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою, голова райдержадміністрації Н.Ю. Баланюк

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=37686

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.