Не пропусти

22 червня 2017 року розпочались ремонтні роботи на мостовому переході на автомобільній дорозі регіонального значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг, км 162+930 (Вознесенський район)

22 червня 2017 року розпочалися ремонтні роботи на мостовому переході на автомобільній дорозі регіонального значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг, км 162+930 (Вознесенський район).

Інженерами САД у Миколаївській області і ДП «Миколаївський облавтодор» проведено обстеження мосту та складання дефектного акту, після чого надано завдання Вознесенській філії ДП «Миколаївський облавтодор» приступити до виконання ремонтних робіт.

Ремонтні роботи будуть проводитися  без закриття руху мостовим переходом. Застосовуватиметься реверсивний рух транспортних засобів з встановленням відповідних попереджувальних дорожніх знаків.

Про закінчення ремонтних робіт та відновлення безперешкодного проїзду транспортних засобів через міст буде проінформовано додатково.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до учасників дорожнього руху з розумінням віднестися до тимчасових незручностей, звертати увагу на попереджувальні дорожні знаки та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

 

Прес-служба САД у Миколаївській області

http://new.mk.ukravtodor.gov.ua/press/news/do_uvahy_vodiiam_obmezhennia_rukhu_na_dialiantsi_avtodorohy_r-55_odesa-voznesensk-novyi_buh__km_162_930.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.