Не пропусти

Заступник міського голови Сметана Ю.О., звинуватив Голову Олександрівської селищної ради Бензара М.М. в недотриманні слова, щодо внесення Олександрівкою коштів на утримання Вознесенської ЦРЛ по обслуговуванню хворих з ОТГ. Депутати озвучували заклики стягнути з ОТГ кошти в судовому порядку

Заступник міського голови Сметана Ю.О., звинуватив Голову Олександрівської селищної ради Бензара М.М. в недотриманні слова, щодо  внесення Олександрівкою коштів на утримання Вознесенської ЦРЛ по обслуговуванню хворих з ОТГ. Депутати озвучували заклики стягнути з ОТГ кошти в судовому порядку.

На засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій Вознесенської міської ради 22.06.2017р. заступник міського голови Сметана Ю.О., звинуватив Голову Олександрівської селищної ради Бензара М.М. в недотриманні слова, щодо не внесення Олександрівською   коштів на утримання Вознесенської ЦРЛ по обслуговуванню хворих з ОТГ.

Сметана Ю.О. зазначив, що Голова Олександрівської селищної ради Бензар М.М.  не дотримує слово і не перерахував кошти на обслуговування хворих з ОТГ у червні 2017р., які особисто обіцяв перерахувати.

За словами Сметани Ю.О. вже є обіцянки з Олександрівки, що кошти до Вознесенської ЦРЛ будуть перераховані в серпні чи грудні 2017р.

Депутати ВМР обговорили можливість стягнення з  Олександрівської ОТГ коштів на користь Вознесенської ЦРЛ у судовому порядку.

screenshot_6screenshot_7

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.