Не пропусти

Вознесенці активно звертаються до міського голови з приводу ремонту доріг та тротуарів

22 червня 2017 року на особистому прийому у міського голови Віталія Лукова побувало 8 мешканців міста.

Мешканець одного з будинків, що належать КП «Єдність», звернувся з проханням щодо заміни каналізаційної труби у їхньому під’їзді. Очільник міста взяв це питання на особистий контроль та пообіцяв, що трубу буде замінено.

Колишня працівниця Вознесенського сирзаводу, яка має інвалідність, просить від місцевої влади матеріальну допомогу у розмірі 20 000 гривень. Саме цих грошей не вистачає на дорогу операцію, а з родичами, які б могли допомогти вона не спілкується. Віталій Луков пояснив, що з місцевого бюджету можливе виділення одноразової допомоги — 2500 гривень. На наступному тижні її відвідає комісія та перевірить діагноз в медичній картці, умови проживання. Якщо необхідність операції підтвердиться, рішенням Виконавчого комітету ВМР буде затверджено виділення цих коштів.

Вознесенець, який проживає по вулиці Шевченка клопотав про ремонт тротуарної доріжки біля їхнього багатоповерхового будинку. Цією доріжкою ходить велика кількість мешканців Першого мікрорайону, йдуть діти до школи та в дитсадочки, поблизу проживають люди з обмеженими фізичними можливостями та похилого віку. Міський голова зазначив, що до кінця літа на цій ділянці тротуару та у дворі в цілому буде зроблено ремонт асфальтобетонного покриття.

Жителька провулку Ціолковського, в супроводі голови вуличного комітету, скаржилась на катастрофічний стан ґрунтової дороги по провулку. Очільник міста пояснив, що доки не буде проведений капітальний ремонт трубопроводу, класти асфальтобетонне покриття на цій ділянці – недоцільно. Тому, найближчим часом буде проведено грейдерування ґрунтової дороги провулку Ціолковського, а на майбутнє потрібно розробити та втілити в життя проект по заміні трубопроводу, а після цього – ремонт дорожнього покриття.

Мешканка вулиці Тімірязєва звернулась по допомогу у вирішенні земельних питань. Її сусід не дотримується державних будівельних норм (ДБН), на підставі чого відбуваються регулярні суперечки. Віталій Луков запевнив, що на наступному тижні до сусідів навідається комісія із земельних спорів і дасть роз’яснення, як вирішити цю проблему.

Всі звернення громадян були зафіксовані у картках особистого прийому. Частина відвідувачів отримала усні роз’яснення, іншим будуть надіслані письмові відповіді у визначені Законом терміни.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09.

Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфона: щочетверга з 8.00 до 10.00 за електронною адресою v.d.lukov@ukr.net.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/5979

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.