Не пропусти

В Україні набув чинності закон про питну воду, а кожен вознесенць може замовити безкоштовний аналіз води на сайті https://voda.org.ua/ua

В офіційному виданні «Голос України» опубліковано Закон «Про питну воду та питне водопостачання», який днями набув чинності, повідомляє Strana.ua.

Цей закон спрямований на вдосконалення законодавства в галузі питного водопостачання та водовідведення, врегулювання питань, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням і постачанням питної води, відведенням, транспортуванням і очищенням стічних вод.

Документ має створити умови для забезпечення стабільного рівня обслуговування населення питною водою нормативної якості, поліпшення якості послуг, що надаються, надійності функціонування систем водопостачання та водовідведення, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Закон визначає повноваження органів влади щодо ухвалення правил прийому стічних вод до системи централізованого водовідведення на загальнодержавному та місцевому рівнях, зазначається в повідомленні.

screenshot_6screenshot_7

На сайті https://voda.org.ua/ua можна замовити безкоштовний аналіз зразків води з водопроводу, колодязів, свердловин.

Voda.org.ua — перший інтернет-проект, присвячений дослідженню якості води в Україні. Проект створений за підтримки Українського Водного Товариства WaterNet; виконання аналізів води в рамках проекту здійснюється за спонсорської підтримки ТМ НАША ВОДА та Ecosoft. Основна мета проекту — інформування громадян України про якість води, яку вони щоденно споживають для пиття, приготування їжі та у побуті. Проект включає декілька етапів: збір даних, оновлення та розширення бази даних якості води в Україні, нанесення статистичних даних на електронну онлайн-карту сайту.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.