Не пропусти

«ПРОЙШЛА ВІЙНА СТЕЖКАМИ ДОЛЬ»

«ПРОЙШЛА ВІЙНА СТЕЖКАМИ ДОЛЬ»

22 червня, в День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, у Вознесенську відбувся мітинг «Пройшла війна стежками долі». Вшанувати світлу пам’ять земляків-вознесенців та  мільйонів українців, чиє життя обірвала Друга світова війна, у парк 1-го Травня прийшли міський голова Віталій Луков, заступник міського голови Наталія Сербенюк, депутати міської ради, голова ГО «Вознесенська міська рада ветеранів України» Віктор Мазур, ветерани, представники виконавчих органів Вознесенської міської ради,  установ та організацій міста, вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.

Мітинг розпочався хвилиною мовчання та покладанням квітів до братської могили воїнів-визволителів. Міський голова Віталій Луков у зверненні до громади згадав про героїзм і подвиг українського народу у боротьбі з окупантом в роки Другої світової війни, а також про сучасну війну на сході України, через яку наш народ знову втрачає своїх синів та дочок.

Про період фашистської окупації, визволення Вознесенська та післявоєнну відбудову міста говорив у промові голова ГО «Вознесенська міська рада ветеранів України» Віктор Мазур.

Хор ветеранів «Надія» (художній керівник – Олександр Тітов) виконав зворушливу пісню «А льон цвіте». А член літературно-мистецького об’єднання «Веселка», володар Почесного знаку «За заслуги перед містом», поет і композитор Віталій Гаврюшенко прочитав добірку авторський поезій.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськість

http://voz.gov.ua/material/5981

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.