Не пропусти

Міжнародна факельна естафета «Всесвітній біг миру заради гармонії» пролягла через Вознесенський район. Фотозвіт

Міжнародна факельна естафета «Всесвітній біг миру заради гармонії» пролягла через Вознесенський район. Фотозвіт

Всесвітній біг миру заради гармонії — це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки. Особлива увага приділяється залученню дітей, юнацтва і молоді до активних занять фізичною культурою і спортом. Організатори естафети в Україні також своєю метою вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни.

18 червня в обласному центрі Запоріжжя відбувся урочистий офіційний старт 30-го ювілейного Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Всесвітній біг світу заради гармонії в Україні» в рамках всесвітнього заходу World Harmony Pease Run.

Бігуни української команди подолають близько 900 км по територіях Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської та Сумської областей України.

21 червня голова райдержадміністрації Наталія Баланюк зустріла факельну естафету «Всесвітній біг миру заради гармонії» на межі з Єланецьким районом. Разом з очільником району до заходу залучився депутат обласної ради Владислав Невеселий, який брав участь в тріатлонському забігу «Ironman». Вознесенський край радо зустрів бігунів. Координатор забігу, капітан команди Євген Фурс урочисто передав факел естафети очільнику району Наталії Юріївні. «Особливо приємно отримувати символічний палаючий факел від наших сусідів громади Єланецького району. Зичимо спортсменам високих здобутків та перемог. Бажаємо усім вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги. Вдалих стартів і переможних фінішів», — поздоровила Наталія Баланюк.

Марафонська команда була запрошена до села Трикрати та Актово Олександрівської селищної ради, де для бігунів проведено екскурсію культурними, живописними пам’ятками та туристичними маршрутами.

22 червня заступник керівника апарату, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Анфіса Кернус провела марафонців до межі Братського району.

Вона подякувала марафонцям за участь в такій події та наголосила, що має надію аби Вознесенський край їм сподобався. «Щиро дякуємо Вам і горді тим, що Ваш маршрут проліг через благодатний край – Вознесенський район. Дякуємо, що поширюються ідеали дружби, толерантності, соціальна активність серед населення. Дуже символічно, що факел – символ миру, гармонії та єднання прийшов до нас напередодні Дня вшанування пам’яті жертв війни України. Наш святий обов’язок пам’ятати всіх тих, хто ціною свого життя виборював незалежність для України. Міцного здоров’я Вам та успіхів», — наголосила Анфіса Кернус.

Координатор бігу Євген Фурс  вручив представникам Вознесенщини пам’ятну медаль та сертифікат на згадку про 30 –ту ювілейну естафету цього бігу.

Як і в попередні роки, естафета відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту і Мережі центрів фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

imageimg_4125

img_4130img_4132

img_4147img_4149

img_4161img_4168

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=37667

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.