Не пропусти

Безпека дорожнього руху у місті Вознесенську. Аналітичний звіт та рекомендації

Безпека дорожнього руху у місті Вознесенську. Аналітичний звіт та рекомендації

Цей звіт є результатом комплексного дослідження безпеки дорожнього руху у місті Вознесенську, що було проведено у квітні 2017 року на замовлення міської ради. Вознесенськ – місто обласного значення в Миколаївській області з населенням 35 тисяч мешканців. Через місто проходить дві транзитні автодороги: Р-06, яка з’єднує Київ з Миколаєвом та Херсоном, та менш завантажена траса Р-55 між Кривим Рогом та Одесою. Місто має розгалужену систему місцевих вулиць, облаштованих тротуарами, пішохідними переходами, а також систему міського та приміського автобусного  сполучення.

Завданнями цього дослідження було проаналізувати поточний стан безпеки руху на території міста, оцінити головні чинники, що роблять внесок до аварійності, та сформувати список рекомендованих заходів, в першу чергу інфраструктурних, що мають високий потенціал підвищення безпеки в місті у відносно коротких часових межах.

Автори дослідження:

Віктор Загреба (дослідник, аналітик): viktor@zagreba.com, тел. 067-442-14-94; Тарас Сенів (архітектор, проектувальник): senivarchitect@gmail.com,068-667-44-76.

Переглянути звіт

http://voz.gov.ua/material/5978

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.