Не пропусти

«ХАЙ БУДЕ ЖИТТЯ ВИЗНАННЯМ НАПОВНЕНЕ»

«ХАЙ БУДЕ ЖИТТЯ ВИЗНАННЯМ НАПОВНЕНЕ»

Саме під такою назвою 16 червня в міському будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений медичним працівникам з нагоди їхнього професійного свята. Під час урочистостей медиків міста було відзначено почесними грамотами.

Від Виконавчого комітету Вознесенської міської ради медичних працівників міста привітала заступник міського голови Наталія Сербенюк.

Загалом Грамотами Виконавчого комітету Вознесенської міської ради за вагомий внесок у розвиток медицини, високий професіоналізм було відзначено 18 медичних працівників. А За відувача амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3 Новосадову Т.П. та лікаря – невролога КУ «Вознесенська ЦРЛ» Деордіцу Л.П. з нагоди Дня медика було відзначено грамотами обласного Управління охорони здоров’я.

З професійним святом медпрацівників привітали також заступник головного лікаря  КУ «Вознесенська ЦРЛ» Олександр Крестич, головний лікар КУ «Вознесенський МЦ ПМСД» Тетяна Дяченко та генеральний директор кампанії «ОТЛ – страхування» Олександр Капшук . Концертні номери для них підготували солісти та творчі колективи міста.

Відділ культури та спорту Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/5950

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.