Не пропусти

Проблему спалаху ботулізму обговорили на засіданні протиепізоотичної комісії

Проблему спалаху ботулізму обговорили на засіданні протиепізоотичної комісії

8 червня  під головуванням заступника міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради Наталії Сербенюк відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Виконавчому комітеті Вознесенської міської ради. Участь у нараді взяли фахівці Управління Держпродспоживслужби у Вознесенському районі, Управління державної служби надзвичайних ситуацій, лікарі, представники влади.

Одним із питань порядку денного  було спалах бутулізму в Україні. Станом на червень 2017 року вже нараховується 8 випадків. Постраждалими є громадяни, котрі вживали в’ялену та копчену рибу ФОП Меркулова та ТОВ «Чудо-Юдо» (Кірогвоградська обл., м. Світлодарськ).

Начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного  законодавства Домбровська Л.І. повідомила,  що приватні підприємці міста ознайомлені з забороною реалізації продуктів вищезгаданих виробників.

Заступник  міського голови Наталія Сербенюк  зробила доручення керівникам виконавчих органів щодо максимального розповсюдження інформації через ЗМІ, щодо загрози для здоров’я та життя населення, яку становить ботулізм.

Оскільки в КУ « Вознесенська ЦРЛ», як і в більшості лікарняних закладів України, відсутня сироватка проти ботулізму, було вирішено підготувати листа від Вознесенської міської ради до Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації про необхідність  вжиття заходів  із закупівлі сироватки від цієї небезпечної інфекції.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/5906

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.