Не пропусти

Неналежне утримання худоби стало причиною недобросусідських відносин

Неналежне утримання худоби стало причиною недобросусідських відносин

8 червня міський голова Віталій Луков провів черговий офіційний прийом громадян, на який попередньо зареєструвалось 8 мешканців міста. До очільника міста люди звернулись по допомогу у вирішенні житлових питань (реєстрація місця проживання матері з дітьми; придбання житла для родини учасника АТО-інваліда ІІ-ї групи на умовах співфінансування),  побутових проблем (заміна даху на приватному будинку інваліда війни, допомога прийомній сім’ї у бетонуванні двору), владнання недобросусідських відносин на ґрунт порушень правил утримання свійських тварин на території домоволодінь,  з питанням матеріальної допомоги на лікування тощо.

Найбільш проблемним та таким, що потребувало детального вивчення і залучення фахівців, було питання мешканця вул. Благодатної. Чоловік, який хворіє на серцево-судинне захворювання скаржився на сусідку, яка утримує велику кількість кіз, з порушенням правил благоустрою та державно-будівельних норм. Для пошуку шляхів вирішення цього питання міський голова Віталій Луков запросив начальника юридичного відділу Людмилу Пономаренко, начальника Управління ЖКГ та КБ Світлану Синицю та головного спеціаліста цього Управління Юлію Леванчук. Громадянину було роз’яснено, що можливе вжиття заходів щодо притягнення порушника правил благоустрою до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУАП.

Міський голова  дав доручення членам адміністративної комісії здійснити обстеження умов утримання свійських тварин, а УправліннюЖКГ та КБ внести зміни до «Правил благоустрою,  санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Вознесенську», затверджених Рішення сесії №35 від 02.06.2008 р.

Усі звернення громадян були зафіксовані в картках особистого прийому. Частина відвідувачів отримала усні роз’яснення, іншим будуть надіслані письмові відповіді у визначені Законом терміни.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09.

  • Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфону: щочетверга з 8.00 до 10.00 за електронною адресою v.d.lukov@ukr.net.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 

http://voz.gov.ua/material/5904

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.