Не пропусти

Депутати Олександрівської селищної ради затвердили 14 проектів щодо зовнішнього освітлення в 4-х селах об’єднаної громади

Депутати Олександрівської  селищної  ради затвердили 14 проектів щодо зовнішнього освітлення в 4-х селах об’єднаної громади.
9 червня 2017 року відбулася 6 сесія Олександрівської селищної ради. Із 26 депутатів були присутні  тільки 20. Про причини відсутності 6-ти депутатів головуючий на сесії не повідомив.

foto-9-chervnya-2017-roku-oleksandrivka-005foto-9-chervnya-2017-roku-oleksandrivka-006
Депутати розглянули 8 питань. Головні – внесення змін до бюджету селищної ради у зв’язку з перевиконанням бюджету за 5 місяців на 230 тис.грн.;. внесення змін до статутів  5-ти шкіл та 6-ти дитячих садків, що пов’язано зі зміною засновника, зміни назви (причина – створення об’єднаної Олександрівської громади і зміна підпорядкування).
Депутати також затвердили Програму профілактики злочинності на 2017 -2021 роки.
Головним же питанням було – затвердження 14-ти проектів, що будуть фінансуватися по «зоні ризику» ( громадам, які проживають у 30-км. зоні Південно-Української АЕС).
Депутати прийняли рішення затвердити проекти щодо капітального ремонту ліній зовнішнього освітлення в населених пунктах Трикрати, Воронівка, Олександрівка, Ахтово.
При цьому подобається підхід керівництва селищної ради до визначення пріоритетів в цьому питанні..

foto-9-chervnya-2017-roku-oleksandrivka-009foto-9-chervnya-2017-roku-oleksandrivka-007
В першу чергу, і найбільше коштів виділено самому біднішому селу ( вибачте, жителі) – Трикрати, де буде здійснено 5 проектів на загальну суму -800 тис.грн., потім селу Воронівка – 3 проекти на суму 520 тис.грн., Олександрівка – 4 проекти на суму 367тис.грн., і селу Ахтово виділено 120 тис. на реалізацію одного проекту.
Тим самим, депутати селищної ради розвіяли «байки» окремих районних керівників про те, що якщо об’єднаються бідніші села з багатшими, то вони взагалі перестануть існувати, позакривають дитячі сади та школи…
Ми бачимо навпаки. Депутати вирішили спочатку  зробити максимум для тих людей, які роками не бачили в своїх селах ні доріг, ні освітлення, ні кваліфікованої медичної допомоги і дали згоду на об’єднання з надією на краще життя.
Сподіваємося, що краще життя для них почнеться вже незабаром, з освітлених вулиць.
А потім – з ремонту доріг, ремонту дитячих садків, шкіл та клубів…
І ще одна гарна новина.
З 1 липня 2017 року починає працювати Олександрівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, яка вбуде включати в себе 3 амбулаторії та один ФАП(фельдшерськоакушерський пункт).

foto-9-chervnya-2017-roku-oleksandrivka-006
Тим самим, Олександрівська селищна рада буде фінансувати тільки 4-х спеціалістів замість 24 у районному Центрі первинної  медично-санітарної допомоги (а це майже 800 тис. грн.. економії бюджету селищної ради).
Для довідки – Олександрівська селищна рада фінансує Центральну районну лікарню в сумі 5 млн.100 тис.грн.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.