Не пропусти

Проведено нараду з селищним, сільським головами: від земельних питань до звернень громадян

Проведено нараду з селищним, сільським головами: від земельних питань до звернень громадян

 

7 червня відбулась чергова зустріч з селищним, сільськими головами. На нараду було запрошено керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, котрими було піднято актуальні питання, які потребували вирішення. Вела нараду керівник району Наталія Баланюк. На нараді були присутні перший заступник голови РДА Тетяна Панова, заступник голови РДА Олена Козуб, голова районної ради Іван Бурдін.

dscn9264-1image

Перед початком обговорення очільник району представила нового начальника Вознесенського відділу Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Костянтина Расстьобу та державного інспектора – головного спеціаліста відділу контролю за використанням та охороною земель Руслана Бондаря. Останній доповів про контроль за використанням земель державної форми власності та нарахування шкоди за самовільне зайняття. За його словами Законом України  «Про державний контроль та використання земель» визначено поняття «самовільне зайняття» земель. Сплата заподіяних збитків, штрафи, шкода заподіяна за самовільне зайняття земель, зняття родючого шару ґрунту направляється до бюджету в об’єднані територіальні громади, а щодо сільрад, що не об’єднані — кошти йдуть в районний бюджет.

dscn9267dscn9287

Руслан Бондарь наголосив, що використання земель повинно бути тільки за цільовим призначенням, яке прописано у договорі. У разі виявлення порушень штрафи сплачуватимуться у 30-денний термін, розмір визначено Кодексом України про адміністративні правопорушення. Заподіяна шкода сплачуватиметься у 15-денний строк, яка визначена  Постановою  КМУ «963 від 25.07.2007. Показники індексації кожен рік оновлюються. Він звернувся до присутніх голів з проханням повідомляти випадки самовільного зайняття земель державного значення. У разі правопорушень звертатись до головного управління у Миколаєві із заявою для перевірки цільового використання земельної ділянки. Підставою для проведення перевірки являється наказ Головного управління.

dscn9280-2dscn9268

Присутнім надано доручення підготувати до відділу у Вознесенському районі Держгеокадастру перелік земельних ділянок, котрі пройшли інвентаризацію та за наявності самовільно зайнятті землі.

Питання виконання заходів Програми боротьби з туберкульозом з присутніми обговорила головний лікар КЗ «Вознесенський РЦ ПМСД» Галина Жарська. Питання досить складне, адже в районі не покращується ситуація по боротьбі із захворюванням на туберкульоз. Працівниками на місцях ведеться профілактична робота, зокрема обстеження дітей, туберкулінодіагностика. За делеговані кошти сільських рад придбано туберкулін групі обстеження. Проте ФЛГ-обстеження за 5 місяців виконано тільки на 30%. Все обумовлено несправністю машини ФЛГ. Керівництвом комунальної установи замовлено обласний пересувний флюорограф. Робота якого розпочнеться з 19 червня по 20 липня п.р. Галина Жарська звернулася з проханням сприяння в матеріально – технічному забезпеченні пересувного флюорографа та організації і збору громадян.

dscn9296-1dscn9305

Як спрацювали сільські ради по наповненню місцевих бюджетів доповіла Світлана Тімотіна начальник фінансового управління району. Всі сільські ради виконали показники згідно плану. За 5 місяців п.р. дохідну частину виконано на 42 %. Сплата податку одноосібниками складає 69%. Керівник наголосила за дотриманням контролю за  проплатою податку з фізичних осіб.

Антоніна Житник, начальник управління соціального захисту населення підняла питання щодо фінансування послуг авто-, залізничного транспорту та послуг зв’язку пільговим категоріям населення. Нею доведено показники виділених коштів на рік, що становить 729 тис. грн. – авто автотранспортне перевезення. Антоніна Житник присутнім повідомила про залишки коштів. Також сільським головам наголошено на недостатньому рівні проведення атестації робочих місць. Посадовець повідомила про початок проведення оздоровчої кампанії для учасників АТО. 4 сім’ї з району відправлено на відпочинок з рахунок районного та місцевого бюджету. Тому потрібно провести роз’яснювальну роботу та якомога більше залучити учасників АТО до оздоровлення в поточному році.

На останок присутні заслухали стан виконання доручень щодо розгляду звернень громадян, які надійшли на Урядову «Гарячу лінію» та «Гарячу лінію» голови облдержадміністрації, про який повідомила заступник керівника апарату – начальник загального відділу апарату РДА.. За 5 місяців до райдержадміністрації надійшло 30 звернень з УГЛ та 7 з ГЛ голови ОДА . Найбільше звернень надійшло від жителів Прибужанівської ОТГ.

 

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=37300

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.