Не пропусти

Про заборону руху вантажівок загальною вагою більше 10 тонн вулицями міста Вознесенськ

Про заборону руху вантажівок загальною вагою більше 10 тонн вулицями міста

Завтра, 9 червня 2017 року, на засіданні виконавчого комітету міської ради планується прийняти рішення про заборону руху  «по комунальним дорогам міста з асфальтобетонним покриттям великоваговим транспортним засобам загальною вагою понад 10 т з 10:00 до 19:00 годин при збільшенні температури повітря понад +28С.»

images

Але, наскільки відомо, комунальні дороги міста з асфальтно-бетонним покриттям – це вулиці Пархоменко, Крупської, Папаніна, Леніна, Олександра Матросова, Зої Космодем’янської  та інші ( називаю старі назви для кращого сприйняття)… А вулиці Жовтневої революції, вул.Кірова, вул.Осадчого, вул.Рози Люксембург, де щоденно рухаються сотні вантажівок, під дію цього рішення не підпадають, бо є дорогами обласного  чи навіть республіканського значення.

Зрозуміло, що це рішення може зберегти спокій мешканців, безпеку дітей, задовільний стан доріг тощо. Але саме простіше – прийняти рішення. Набагато складніше його виконати. Елементарні питання :

1. Де і скільки буде встановлено відповідних дорожніх знаків?

2. Скільки працівників ДАІ буде встановлено біля цих знаків?

3. Яка передбачена відповідальність за порушення цього рішення виконавчого комітету?

4. Яким чином можна це рішення проконтролювати, реально?

5. 28 градусів це повинно бути вже о 10.00 ранку? Хто буде виміряти цю температуру — водії, поліція, чи працівники виконавчої влади, які будуть контролювати це рішення?

6. І чи не прийдеться жителям міста знову виходити на перекриття доріг, якщо це рішення не буде виконуватися?

7. І останнє. Вага порожнього «ДАФу», «Рено», «Сканії»  з прицепом складає орієнтовно 12-15 тонн. Виходить, що навіть порожні вони не зможуть їздити по наших дорогах?

8. І вже щоб зовсім «докопатися «– дивує назва проекту рішення «Про обмеження руху…» і перший пункт «Заборонити рух…? Яке рішення влада приймає «обмежити чи заборонити» рух вантажного транспорту???

Наступне.

А вулиці Жовтневої революції, вул.Кірова, вул.Осадчого, вул.Рози Люксембург, де щоденно рухаються сотні вантажівок, під дію цього рішення не підпадають, бо є дорогами обласного  чи навіть республіканського значення. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 року № 712 до «Переліку автомобільних доріг загального користування державного значення» через місто Вознесенськ проходять: — Регіональні автомобільні дороги: Ульянівка – Миколаїв (через Вознесенськ) – Р-06   Одеса –Вознесенськ- Новий Буг – Р-55

— Територіальні автомобільні дороги: Братське – Вознесенськ – Т-15-11

Який орган має прийняти рішення про обмеження руху на цих дорогах?

Може, необхідно звертатися до Миколаївської ОДА, може до Кабінету Міністрів…

УКРАЇНА ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ

Від _____________ 2017 р. № _____

м. Вознесенськ

Про обмеження руху  транспортних засобів  по вулицям міста

З метою збереження дорожнього покриття міських доріг, колодязів інженерних мереж, розташованих на проїзній частині вулиць в період тривалої спекотної погоди, під час якої посилюється руйнівна дія великовагових транспортних засобів на покриття проїзної частини автодоріг, відповідно до статті 20 Закону України «Про автомобільні дороги», статті 6 Закону України « Про дорожній рух», постанов Кабінету Міністрів України від 27.06.2007  №879 « Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» та від 18.01.2001 № 30 «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами», рішенню виконавчого комітету Вознесенської міської ради від 07.09.2016 № 211, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30 та частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Вознесенської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Заборонити рух по комунальним дорогам міста з асфальтобетонним покриттям великоваговим транспортним засобам загальною вагою понад 10 т з 10:00 до 19:00 годин при збільшенні температури повітря понад +280С.

2.Встановити комунальному підприємству «Санітарна очистка міста» за погодженням з Вознесенським відділенням поліції ГУ НП України в Миколаївській області необхідні дорожні знаки та інформаційні таблички.

3.Рекомендувати Вознесенському відділу поліції ГУ НП України в Миколаївській області дотримання вимог щодо забезпечення руху автомобільного транспорту згідно пункту 1 цього рішення.

4.Обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, які використовуються під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

5.Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на інтернет-порталі міста Вознесенськ та в газеті «Новини Вознесенська: день за днем»

6.Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сметану Ю.О.

Міський голова  В.Д. Луков

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.