Не пропусти

На Вознесенщині привітали ветерана Івана Гавриловича Кулініченко з 90-річним ювілеєм

На Вознесенщині привітали ветерана Івана Гавриловича Кулініченко з 90-річним ювілеєм

 

6 червня відзначає свій поважний 90-річний ювілей інвалід ІІ групи з числа учасників бойових дій у період Другої Світової війни, почесний житель села Мартинівка — Кулініченко Іван Гаврилович.

image

Привітати  ювіляра з визначною подією завітали голова районної державної адміністрації Наталія Баланюк, заступник голови райдержадміністрації Олена Козуб, начальник управління соціального захисту населення Антоніна Житник.

Шанованому ювіляру подякували за виявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час, вручили подарунки та побажали міцного здоров’я, сили, бадьорості та злагоди в оселі.

«Для нас велика честь бути поруч з Вами. Ми пишаємося тим, що в нашому районі живуть такі люди, як ви – герої, які відстояли рідну землю від нацистської навали. Низько вклоняємося та висловлюємо Вам сердечну вдячність за героїзм. Впевнена, що Ваша самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління. Здоров’я, сили та наснаги Вам!»,- зазначила Наталія Баланюк.

Про таких кажуть: «Людина з легенди!». І це дійсно так. Дитинство пролетіло птахом як один день. А молодість – обпалена війною. Іван Гаврилович за бойові та трудові заслуги був неодноразово нагороджений орденами і медалями:

  • Указом Президії Верховної Ради СРСР від 11.03.1985 р. був нагороджений Орденом Вітчизняної війни І ступеня; Рішенням виконкому Миколаївської обласної ради народних депутатів від 22.02.1986 р. – медаллю «Ветеран праці»;
  • Указом Президента України від 18.03.1998 р. – медаллю Жукова;
  • Указом Президента України від 14.10.1999 р. – медаллю «Захиснику Вітчизни»;
  • Указом Президента України від 14.10.1999 р. – Орденом «За мужність».

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=37220

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.