Не пропусти

Дитяче свято радості та надії з дитячою бібліотекою

Дитяче свято радості та надії з дитячою бібліотекою

Щороку, в перший день літа, відзначається прекрасне свято радості та одвічної надіїМіжнародний день захисту дітей.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Саме тому дитяча бібліотека Комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» з великою турботою, заради всебічного розвитку інтересів та здібностей вознесенських дітей, створює умови для забезпечення юним читачам належного рівня виховання, організації змістовного дозвілля та дотримання прав дитинства.

У дитячій бібліотеці кожен день наповнений новими відкриттями та літературними пригодами. Але Міжнародний день захисту дітей став особливим! Цього дня працівники бібліотеки для юних книгочитайликів влаштували неймовірно цікавий Дитячий день.

І навіть тепле сонечко відчувало, що день сьогодні особливий: на протязі дня закликало своїми промінцями до бібліотеки радісну дітвору. Найперших відвідувачів в цей святковий день гостинно привітали літературні герої. Вони радісно зустрічали малечу на порозі бібліотеки зі святковими подарунками. Учасниками свята дитинства стали діти з центру соціальної реабілітації, учні третього класу ЗОШ № 4, постійні любителі читання нашої бібліотеки.

Щоб свято було яскравішим, літературні герої: чарівна Фея, жартівлива Шапокляк, весела Язиката Хвеська запрошували присутніх стати учасниками святкової розважальної програми. Чарівна Фея по таємничих слідах провела дітей до святково прикрашеної зали, а потім разом з дітьми «творила чудеса». За допомогою чарівної палички вона запросила їх в світ барвистий, казковий, різнокольоровий, загадковий. Діти приймали участь у різноманітних конкурсах, розгадували загадки та впізнавали знайомих героїв з серії «мульті-пульті – Єралаш». З великим задоволенням дітвора переглядала уривки з улюблених мультфільмів. Привітати дітей зі святом та записати їх до школи «зразкової поведінки» прийшла усім відома Шапокляк. Уміло користуючись чарівним капелюшком, вона провела знайомство дітей з усіма гостями свята. Веселились на святі не тільки діти! Надзвичайно гарний настрій цього дня мала Язиката Хвеська. І це відчули всі! Скільки жартівливих ігор, веселих цікавинок та змістовних розваг підготувала та провела з дітьми енергійна Хвеська.

А на завершення свята діти переглянули лялькову виставу театру книги «Барвінок»: «Книжковий дім відкритий всім», де казкові герої книг побажали юним учасникам побільше читати та корисно і цікаво провести літні канікули.

Щасливих днів, чистого неба, грайливих промінців сонця, щирих усмішок, спокійного та мирного щасливого дитинства побажали дітям і бібліотекарі.

Шановні дорослі! Кожна дитина має повне право на мирне щасливе дитинство, бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Зігріймо ж теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування. Саме ми, дорослі, об’єднавши зусилля, можемо зробити все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Хай у дитячій пам’яті залишаються лише найяскравіші спогади, бо саме дитинство — найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини!

 Дитяча бібліотека

                                                                                КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/5893

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.