Не пропусти

В райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей

В райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей

1 червня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олени Козуб відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей. На порядку денному   розглядалися питання щодо надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу житлового будинку під №206 по вул.Миру в с.Дорошівка Вознесенського району Миколаївської області; навчання кандидатів в піклувальники до Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; щодо надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав стосовно малолітніх дітей. Також розглядали листи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про можливість здійснення соціального супроводу для вирішення складної життєвої ситуації та про завершення соціального супроводу у зв’язку з подоланням складних життєвих обставин.

img_3987image-1

У роботі комісії взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Артьомова, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Лукова, начальник відділу освіти Надія Лапаєва, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніна Житник, завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення Людмила Пахомова, головний лікар КЗ «Вознесенський РЦ ПМСД» Галина Жарська, в.о. начальника районного відділу РАГСу Марина Огрінчук, старший інспектор ювенальної превенції Вознесенського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Миколаївській області Олег Пастух.

На засідання комісії також були запрошені батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

img_3997

 

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=37171

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.