Не пропусти

«КУЧАМАЛА» ДІЙСНО ЗДИВУВАЛА!

«КУЧАМАЛА» ДІЙСНО ЗДИВУВАЛА!

Чудове дитяче свято «Кучамала» до Міжнародного Дня захисту дітей 1 червня в мікрорайоні Зелений Гай організував приватний директор ПП «Памір-Буд» Євген Величко. Скільки радості, неперевершених вражень та непідкупного дитячого захоплення було від катання на лімузині та байкерських мотоциклах! Весела музика, морозиво, яке дітям роздавалось безкоштовно, новенькі гойдалки – справжнє свято для дітей, задоволення від якого отримали і дорослі! Тому й народу було лічити не перелічити! Близько семисот (а може й більше) чоловік. Дитячого свята такого масштабу мешканці цього мікрорайону ще не бачили!

Нещодавно за ініціативи Євгена Величка, сприяння міської влади та підтримки місцевих мешканців в Зеленому Гаю було облаштовано дитячий спортивно-ігровий майданчик. Тож саме 1 червня відбулось його урочисте відкриття. Нині діти цього мікрорайону мають волейбольний майданчик, дитячий ігровий комплекс, що включає 2 балансири, 2 гойдалки та спортивний комплекс «Воркаут» для підлітків. До речі, останній Євген Олександрович зробив своїми руками.

Хочеться відзначити, що громада міста вміє гуртуватись. І новостворений спортивно- ігровий майданчик яскраве підтвердження цьому. Адже до його створення долучилась ціла когорта небайдужих мешканців мікрорайону, приватних підприємців. Майданчик оснащено камерами відеоспостереження, які надав Андрій Жуков, та зоною WI-FI завдяки Миколі Соловйову, інтернет- провайдеру «SisTec» у м. Вознесенську та Юрію Сметані. Біля майданчика встановлено флагшток, державний прапор для якого подарував учасник АТО Андрій Богородецький.

Велика подяка приватним підприємцям Роману Кайзеру, Тетяні Безкровній, Андріану Ізмайлову, родинам Заїк, Саражилінських, Стрембій, Олійників, Славинських, Кудель, Арабіжа, Зайковських та всім, хто брав участь в облаштуванні спортивно-ігрового майданчика.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/5885

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.