Не пропусти

Бузька громада отримала субвенцію з обласного бюджету в розмірі 50 тис.грн.

Бузька громада отримала субвенцію з обласного бюджету в розмірі 50 тис.грн.

Про це йшла мова на позачерговій сесії Бузької сільської ради 8 скликання 2 червня 2017 року.

Сільський голова Заволока Юрій Юрійович під час розгляду питання щодо внесення зміст до бюджету сільської ради повідомив щодо отримання субвенції з обласного бюджету в розмірі 50 тис.грн.,як переможцю обласного конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування 2016 року. Цей проект при спів фінансуванні бюджету сільської ради в розмірі 82 тис. грн. дозволить встановлення на території громади спортивного обладнання для занять воркаутом (Street workout — (укр. Вуличне тренування) — це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики в міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі – ред.)

vorkautbuzke-sesiya-2-06-2017-009

Депутати сільської ради виділили додатково кошти на встановлення нових вікон та дверей в дитячому садочку в с.Таборівка ( +25 тис.грн.), на ремонт доріг (+70 тис.грн.), на встановлення вуличного освітлення ( + 90 тис.грн.). 

До речі, тільки вчора введено в дію нову лінію вуличного освітлення в с.Бузьке на сучасних світло діодах.

Виділені також кошти для придбання освітлювальної техніки для сцени Будинку культури с.Бузьке та на вивезення несанкціонованих звалищ сміття на території громади.

buzke-sesiya-2-06-2017-006buzke-sesiya-2-06-2017-008

У зв’язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів від 24 травня 2017 року № 353, якою збільшено посадові оклади міським та сільським головам, депутати зменшили Бузькому сільському голові премію на 100%.

Також депутати затвердили 3 нові цільові програми та розглянули ряд земельних питань.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.