Не пропусти

Позиція Міши Вознесенского, щодо кризи у ТОВ «БОС», списання боргів та шляхи вирішення питань — боргами ТОВ «БОС» перед громадою і ТОВ «УШК» у рівній мірі, поповнити статутний капітал ТОВ «БОС»

Позиція Міши Вознесенского, щодо кризи у ТОВ «БОС», списання боргів та шляхи вирішення питань.

Я виходжу з того, що діяльність ТОВ «БОС» глибоко шкодить в цілому місту Вознесенськ, та не забезпечує розвиток каналізації міста. Чому і як так сталось пояснювати можно довго. Основні тези:

  • сумнівна приватизація мереж каналізації, що будувала держава ПАТ «ВОЗКО» на зорі 90-х , і приватизація яких була заборонена законодавством;
  • сумнівна оборудка, щодо створення підприємства з двома засновниками: містом та кожзаводом;
  • постійні намагання перетягнути «майно» на свою сторону і будь-якими засобами зменшити долю у  майні іншого «партнера- засновника». В цьому не гребують будь-якими засобами, зменшення оціночної вартості майна, заниження оренди майна, не рівноцінний обмін майном та знищення майна іншого «партнера-засновника».

На мою думку місто має вийти з числа засновників ТОВ «БОС», це болісний але правильний шлях.

І саме над цим я працював і буду працювати. Місто виходить з засновників ТОВ «БОС», а кожзавод далі сам вирішує, чи потрібно йому таке підприємство, чи він сам буде управляти своїм майном або надасть його в оренду КП «Водопостачання м. Вознесенська».

Багато, людей що роблять розумний вигляд і не розуміються на питанні, помилково стверджують: що не можливо передати орендоване комунальне майно ТОВ «БОС», на баланс КП «Водопостачання м. Вознесенська».

Однак, саме цього я добиваюсь- передачі комунального майна на баланс КП «Водопостачання м. Вознесенська», без розриву виробничої цепочки. Проте зі зміною структури та розмірів взаєморозрахунків між ТОВ «БОС» та  КП «Водопостачання м. Вознесенська», на користь останнього в результаті наведення ладу з управління майном.

Шантаж ТОВ «УШК», що місто не зможе забезпечити функціонування каналізації НЕ ПРОЙДЕ!!!

Ми не руйнуємо каналізацію і навіть не міняємо її власників (все що було у громади буде у громади, все що було у ТОВ «УШК» закишиться у нього). Ми просто змінюємо форму управління майном: УБИРАЄМО ПОСЕРЕДНИКІВ, та визначаємо нового балансоутримувача.

Погрози деяких «діячів», що будинок Міської ради люди знесуть у разі реорганізації ТОВ «БОС» є блефом, люди радше знесуть завод деяких засновників.

Це стратегічні задачі, що стосується тактичних, а саме списання боргів ТОВ «БОС» то я проти.

Однак, можу підказати так би мовити достойний шлях виходу (відступу) з цієї ситуації.

Боргами ТОВ «БОС» перед громадою і ТОВ «УШК» у рівній мірі, поповнити статутний капітал ТОВ «БОС».

І борги ТОВ «БОС» списати і кошти громади зберегти. А то звикли, що громада все їм спише, а самі їй 30 років спуску не дають.

З повагою, Ваш Міша Вознесенській!

 

 

1 комментарий

  1. Екатерина

    А кто такой Миша Вознесенский ?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.