Не пропусти

Олена Козуб відвідала з подарунками центр реабілітації дітей- інвалідів

З початком червня світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей. Цей день об’єднує всіх небайдужих до долі дітей, які потребують захисту та підтримки, яким ми зобов’язані допомогти відчути себе повноцінними громадянами.

З нагоди Дня захисту дітей заступник голови райдержадміністрації Олена Козуб разом з начальником управління соціального захисту населення району Антоніною Житник та директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вознесенського району Нелею Наконечною відвідали КУ «Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів м. Вознесенськ», де виховуються 8 діток з району та 7 дітей міста.

image-1img_3961-1

Олена Козуб тепло привітала вихованців побажавши їм міцного здоров’я, затишку, щастя. Висловила слова вдячності колективу закладу, хто щоденно дбає про дітей  — інвалідів. В свою чергу Олена Козуб подарувала дітям солодощі.

Не залишила поза увагою керівник умови перебування діток та оглянула ігрові, спальні кімнати. Вона наголосила, що діти з обмеженими можливостями мають особливі потреби і протягом життя стикаються з різними труднощами. Тому, наш обов’язок, щоб подарувати їм увагу, тепло, любов, доброту і милосердя.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=37132

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.