Не пропусти

В Щербанях вшанували пам’ять свого легендарного земляка

В Щербанях вшанували пам’ять свого легендарного земляка

28/04/2017

27 квітня в Щербанях вшанували пам’ять Героя Соціалістичної Праці, депутата Верховної Ради України, кавалера знаку ЦК ЛКСМУ «Наставник молоді», заслуженого працівника сільського господарства, почесного громадянина Вознесенщини, голови колгоспу ім.Кірова Миколи Миколайовича Рябошапки.

image

30 років минуло проте пам’ять про відому людину на теренах Вознесенського району та за його межами не вгасає.

Згадати про цікаве життя Миколи Рябошапки прибули голова райдержадміністрації Наталія Баланюк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Іван Білоконь, донька М. М. Рябошапки Ольга Миколаївна, син М.М. Рябошапки Микола Миколайович, керівник НТЦ «Лан» Володимир Треножкін, керівники сільськогосподарських підприємств, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, громада району.

img_3490img_3494

Розпочався захід покладання корзини та гірлянди до бюсту М. М. Рябошапки. Урочистості відкрито словами заслуженого працівника сільського господарства. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять заслуженого працівника сільського господарства.

«30 років минуло, але ми кожного року зустрічаємося та вшановуємо пам’ять і згадуємо ті трудові досягнення, які були створенні Миколою Миколайовичем. Він є прикладом не лише для щербанівців, не лише для Вознесенського району, а для всієї країни. Всі присутні на цьому заході продовжували його починання, зберігали та пам’ятали про його досягнення. Бажаю щербанівцям подальшого процвітання, щоб ви примножували, будували та зростали. Щастя, здоров’я, миру та натхнення», — привітала керівник району Наталія Баланюк.

img_3498

Також до привітань приєднався Іван Білоконь, який згадав трудовий шлях Миколи Миколайовича Рябошапки, подякував за його невтомну працю та побажав розквіту, успіхів щербанівському краю.

Подякувала за збереження пам’яті про свого батька й донька Рябошапки Ольга Миколаївна.

З метою вшанування пам’яті М. М. Рябошапки в районі запроваджено проведення щорічного конкурсу на здобуття перехідного кубку та премії ім. Героя Соціалістичної праці М. М. Рябошапки. Для оголошення розпорядження запрошено керівника апарату райдержадміністрації Олександра Торопіна, а для вручення кубку та премій запрошено Наталію Баланюк та Івана Білоконя.

img_3511

Новим володарем Перехідного кубка імені М.М. Рябошапки конкурсне журі визначили керівника товариства з обмеженою відповідальністю   сільськогосподарського підприємства «Нібулон» філія Прибужанівська» Піроженка Олександра Вікторовича за І місце в щорічному конкурсі на здобуття Перехідного кубка імені Героя Соціалістичної праці Миколи Миколайовича  Рябошапки. Друге місце виборов керівник товариства з обмеженою відповідальністю  науково-технологічного центру «Лан» Треножкін Володимир Кирилович, котрого нагороджено Почесною грамотою та третє місце присуджено керівнику  товариства з обмеженою відповідальністю  «Болгарка»  Абакумову Андрію Анатолійовичу, котрого також нагородили Почесною грамотою.

Лауреатами у наступних номінаціях стали:

— в номінації «Кращий працівник сільського господарства» — Попович Василь Пантелеймонович  – голова фермерського господарства  «Тіса-3»;

— в  номінації «Кращий працівник у галузі «Освіта» — Треножкіна Галина Олексіївна – директор Щербанівської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів імені М.М.Рябошапки;

— в  номінації «Кращий працівник у галузі «Охорона здоров’я» — Нестер Наталія Іванівна – медична сестра загальної практики-сімейної медицини  Дорошівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини;

— в номінації «Кращий працівник у галузі «Культура» — Діденкул Світлана Миколаївна  – керівник народного колективу української пісні «Невичерпне джерело» районного організаційно-методичного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи;

— в номінації «Кращий підприємець» — Ніколаєва Людмила Володимирівна –  приватний підприємець смт.Олександрівка;

— в номінації «Кращий працівник у сфері соціального захисту» —  Коваленко Валентина Анатоліївна  –  завідувач відділення денного перебування (смт.Олександрівка) територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вознесенського району;

— в номінації «Кращий представник спортивної сфери» — Албул  Олександр Борисович   – вчитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» Вознесенської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів;

— в номінації «Кращий представник органів місцевого самоврядування» Заволока  Юрій Юрійович – Бузький сільський голова;

— в номінації «Кращий службовець органів виконавчої влади»

Калина Олександр Олександрович – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації.

img_3519

Також з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня за сумлінну працю, вагомий внесок у справу безпеки праці, проведення профілактичної роботи із запобігання виробничого травматизму, якісного функціонування системи управління охороною праці Почесною грамотою нагороджено: Білоброва Михайла Івановича, керівника ТОВ «Авіаттор» та Єлінєвського Юрія Юрійовича, директора ДП ДГ «Зорі над Бугом».

Також виступив кращий учень Героя Соцпраці – керівник ТОВ «НТЦ «Лан» Володимир Кирилович Треножкін, котрим було заохочено й майбуття знаменитих Щербанів. Під бурхливі оплески присутніх він вручив від сільгосппідприємства премії найбільш успішним учням місцевої загальноосвітньої школи.

Музичний супровід організували учасники художньої самодіяльності районного методичного центру відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

На завершення заходу присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника  Миколи Миколайовича Рябошапки.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=36204

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.