Не пропусти

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» визначив найкращих читачів року

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» визначив найкращих читачів року

Традиційно навесні, починаючи з 2005 року в Україні визначають найкращих читачів-дітей. Таку традицію започаткувала громадська організація «Форум видавців» у Львові. Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Кращий читач року» – це чудова нагода виграти подорож до Львова на Міжнародний дитячий фестиваль «Книгоманія», зустрітися з відомими людьми, відвідати безліч цікавих заходів і знайти нових друзів з усієї країни.

Це свято книги і тих, хто любить це нетлінне і вічне творіння людства. Книга – справжній маг. Скільки дивовижних таємниць відкривається завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів!

На базі дитячої бібліотеки Комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач 2017 року!».

На книжкове свято « Без книги я своє життя не уявляю». зібралися ті, хто любить книгу, багато читає і може презентувати свою улюблену книжку ровесникам. Це: Коваленко Анастасія, ЗОШ №3, читач бібліотеки № 2; Москаленко Анастасія, ЗОШ № 7, 7 клас, Плетень Марія, ЗОШ №7, 6 клас – читачі дитячої бібліотеки; Сіманович Тетяна, ЗОШ № 8, 6 клас. – читач бібліотеки № 4.

З метою визначення рівня ерудиції конкурсантів, змагання складалося з 6 конкурсів. Потрібно було під час літературної розминки швиденько дати відповіді на запитання одним словом «ТАК» чи «НІ»; вгадати пісні про літературних героїв; прослухати текстовий уривок, у якому змішалися різні казки, та назвати ці казки; дати відповіді на питання вікторини «Літературний калейдоскоп». Конкурсанти також представляли свої читацькі біографії, презентували улюблені книги, проявивши свої хороші читацькі навики, вміння аналізувати твір, висловити власну думку про прочитане.

Знання учасників конкурсу об’єктивно оцінювало журі у складі: Руденко Антоніни Володимирівни, ветерана педагогічної праці; Барановської Руслани Василівни, завідувача бібліотеки №1; Куліш Тетяни Василівни, завідувача бібліотеки ЗОШ № 4. Нелегким виявилося завдання для журі цьогорічного конкурсу, так як конкурсанти були добре підготовленими, мали відміннічитацькі щоденники, гарноорієнтувалися у книжковому просторі. Переможцями стали:

1 місце: Коваленко Анастасія, читач бібліотеки № 2 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська», учениця ЗОШ № 3, 7 клас.

2 місце : Сіманович Тетяна, читач бібліотеки № 4 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська», учениця ЗОШ № 8, 6 клас

Переможці отримали грамоти, інші учасники – подяки за участь у конкурсі.

Працівники бібліотек Комунального закладу найкращим читачам, учасникам конкурсу, вручили подарунки.

Конкурс закінчився, але залишились приємні, гарні враження від спілкування та знайомства.

Бажаємо нашим учасникам конкурсу успіхів у навчанні, нехай  книга стане гарним і добрим супутником на все їхнє життя!

Ваші друзі-книжки чекають на зустріч з Вами в бібліотеках міста!

 Чумаченко Н.О.,

бібліотекар КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська

http://voz.gov.ua/material/5714

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.