Не пропусти

28 квітня Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці

28 квітня Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці

Міжнародна організація праці бере активну участь у вирішенні однієї з найважливіших проблем століття — забезпеченні сприятливих умов праці, безпеки та гігієни праці, подоланні ВІЛ/СНІДу у сфері праці й інших елементів і факторів, що впливають на працівників. Діяльність у даній сфері спрямована на вирішення завдань збереження життя та здоров’я працівників у процесі трудової діяльності, вона включає правові, соціально-економічні, організаційно-технічні, санітарно-гігієнічні, лікувально-профілактичні, реабілітаційні та інші заходи.

У зв’язку із чим 28.04.2017 р. в приміщенні колійної машинної станції «Вознесенськ» відбулося засідання «Круглого столу» присвячене Всесвітньому дню з охорони праці під девізом – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»! На засіданні «круглого столу» заслухали доповідь начальника Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради Шишляннікової І.А. про роботу Управління щодо охорони праці у 2016 році, були розглянуті проблеми, які виникають в ході профілактичної роботи служб охорони праці, надані поради щодо їх вирішення. Заступник начальника Управління-начальник відділу праці та соціально-трудових відносин УСЗН Івченко Галина Леонідівна доповіла про стан атестації робочих місць підприємств, установ та організацій міста Вознесенська. Начальником Управління Шишлянніковою І.А. були вручені грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони праці та з нагоди Всесвітнього дня хорони праці інженерам з охорони праці Крижановському Ю.В.(колійна машинна станція «Вознесенськ»), Кисельовій М.А. (Вознесенський геріатричний пансіонат), Леонт’євій Т.В. (Вознесенська ЗОШ №5).

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Вознесенському районі Черненко Тамара Миколаївна у своєму виступі проаналізувала стан травматизму на виробництві. Провідний інспектор Вознесенського міськрайонного відділу Головного Управління ДСНС України в Миколаївській області Ліптуга В.Р. висвітив питання пожежної безпеки в місті.

В свою чергу кращі фахівці поділились досвідом роботи, відповіли на запитання колег.

Управління соціального захисту населення

Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/5712

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.